reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Cześć! Ja jestem przewrażliwiona i zdaje sobie z tego sprawę 🙄 jestem w pierwszej ciąży, termin na 1.10, obecnie 12+3 😍 ale tu pojawia się pytanie bo nasłuchałam się od teściowej i oczywiście zaczęłam myśleć. Na podwórku obok sąsiad zrobił ognisko gdzie spalał jakieś śmieci. Ja przyjechałam, musiałam kawałek przejść w tym dymie i akurat rozmawiałam przez telefon z teściowa. Wspomniałam jej, ze idę w tym dymie a ona wpadła w panikę, ze robię straszna krzywdę dziecku, ze mam uważać itd. Nie przejęłam się, ale później mi się to przypomniało i zaczęłam myśleć. Na dworze cały czas śmierdzi tym palonym ogniskiem, teraz nie wdycham tego, ale smród czuć bo musiałabym wyjechać 😅 czy serio coś takiego może mi zaszkodzić?

Palenie śmieciami jest niestety bardzo głupie i szkodzi wszystkim, i Tobie i sąsiadowi. Na szczęście dziecko jest przez Ciebie w dużym stopniu chronione, jesteś dla niego ,,filtrem”
 
reklama
Odnośnie palenia śmieciami to jest to u nas jakąś masakra... Wynosisz pranie na suszarce na balkon,bo piękna pogoda a jak się zapomnisz i nie wniesiesz przed 17, to tak zasmierdnie tym dymem ze śmieci, że na nowo trzeba prac🥴🥴masakra..
 
A u nas na Pomorzu zwykle jest super powietrze a dziś wysyłali raporty rcb
Screenshot_20220323-083824.jpeg
 
Cześć! Ja jestem przewrażliwiona i zdaje sobie z tego sprawę 🙄 jestem w pierwszej ciąży, termin na 1.10, obecnie 12+3 😍 ale tu pojawia się pytanie bo nasłuchałam się od teściowej i oczywiście zaczęłam myśleć. Na podwórku obok sąsiad zrobił ognisko gdzie spalał jakieś śmieci. Ja przyjechałam, musiałam kawałek przejść w tym dymie i akurat rozmawiałam przez telefon z teściowa. Wspomniałam jej, ze idę w tym dymie a ona wpadła w panikę, ze robię straszna krzywdę dziecku, ze mam uważać itd. Nie przejęłam się, ale później mi się to przypomniało i zaczęłam myśleć. Na dworze cały czas śmierdzi tym palonym ogniskiem, teraz nie wdycham tego, ale smród czuć bo musiałabym wyjechać 😅 czy serio coś takiego może mi zaszkodzić?
Paranoja. Rzeczywiście nic w tej ciąży nie można robić. Ani oddychać ani zjeść pół kanapki z wątróbką;)
Wyluzujcie dziewczyny! Aż w takie głupoty nie wierzcie. ;)
 
Odnośnie palenia śmieciami to jest to u nas jakąś masakra... Wynosisz pranie na suszarce na balkon,bo piękna pogoda a jak się zapomnisz i nie wniesiesz przed 17, to tak zasmierdnie tym dymem ze śmieci, że na nowo trzeba prac🥴🥴masakra..
U nas też jest conajmniej dwóch takich "sasiadow". Na jednego donieśli to się zemścił także nawet strach gębę otworzyć:(
 
Palenie śmieciami jest niestety bardzo głupie i szkodzi wszystkim, i Tobie i sąsiadowi. Na szczęście dziecko jest przez Ciebie w dużym stopniu chronione, jesteś dla niego ,,filtrem”
Wiem… niestety nie mam na to wpływu, ale jestem wściekła bo czasami z domu nie można wyjść a na niego nic nie działa. Naczytałam się, ze przez łożysko dziecko może dostać jakieś szkodliwe substancje i przestraszyłam się, ze faktycznie coś do niego dotrze.
 
Dziewczyny, nie przesadzajcie. Oczywiście palenie śmieciami jest szkodliwe, tak samo jak polecenie papierosów ale od przejścia przed dym przez kilka minut nic się nie stanie. Trzeba by w tym dymie spędzić godziny...
 
reklama
Do góry