reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ja mam sasiada pode mną co wychodzi na balkon sypialniany na fajki. I jak wietrze sypialnie, to wpada mi zapach dymu tytoniowego... I teraz mi sie tym bardziej nie uśmiecha wdychać 😐Chyba w blokach nie powinno sie palić na balkonie, prawda? Bo widzialam inni sąsiedzi mykają przed klatkę na fajke.
 
Ja mam sasiada pode mną co wychodzi na balkon sypialniany na fajki. I jak wietrze sypialnie, to wpada mi zapach dymu tytoniowego... I teraz mi sie tym bardziej nie uśmiecha wdychać 😐Chyba w blokach nie powinno sie palić na balkonie, prawda? Bo widzialam inni sąsiedzi mykają przed klatkę na fajke.
Chyba niestety u siebie na balkonie może, choć nie jestem pewna, ale podejrzewam ze nawet jeśli nie powinien to się tym nie przejmie. U mnie sąsiad pali w oknie obok mojej sypialni i latem jak mam otwarte okno też wlatuje, ale tu to już zupełnie nic nie poradzę...
 
Czy któraś z Was z cukrzycą robiła już hemoglobine glikowaną?
Ja właśnie odebrałam wynik i mam 5.54% i 37.10 mmol/mol.
Z tego co widzę to są to wyniki w normie, ale może któraś też już robiła żeby porównać?
 
Czy któraś z Was z cukrzycą robiła już hemoglobine glikowaną?
Ja właśnie odebrałam wynik i mam 5.54% i 37.10 mmol/mol.
Z tego co widzę to są to wyniki w normie, ale może któraś też już robiła żeby porównać?

Znalazlam z poprzedniej ciąży, ja miałam 5,4% i 35 i diabetolog mówiła że spoko :)
 
reklama
Do góry