reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny! Jak dziś samopoczucie ? Jestem strasznie chora i szukam sposobów na wykurowanie się, wizyta dopiero w przyszła środę ale żadnych objawów ciąży nie mam zobaczymy czy serduszko bije, ale się mega stresuje jeszcze teraz ta gorączka i cała choroba wrrr ;

Z przeziębieniem za bardzo nie pomogę. Niestety niewiele leków można w ciąży szczególnie na samym początku.
Próbuj się ratować domowymi sposobami. Mleko z miodem i czosnkiem, gałganek Aliny.

Ja też zbytnio objawów nie mam. Chodź dziś wstałam i mnie trochę mdli i kręci się co chwilę w głowie. A dziś 6+5 ale wg USG o 3 dni młodsza.
 
Cześć dziewczyny! Jak dziś samopoczucie ? Jestem strasznie chora i szukam sposobów na wykurowanie się, wizyta dopiero w przyszła środę ale żadnych objawów ciąży nie mam zobaczymy czy serduszko bije, ale się mega stresuje jeszcze teraz ta gorączka i cała choroba wrrr ;
Non stop jestem zmęczona i te okropne mdłości … nie mam na nic siły , najchętniej to bym przespała cały dzień
 
reklama
Dzień dobry. Ja już po kolejnym badaniu USG. Wszystko dobrze, serduszko bije porządnie. Mi wyszedł dzisiaj 6 tydzień czyli 4 dni młodsza ciąża nic wychodziło w aplikacji ☺️
Super 💚.
Cześć dziewczyny! Jak dziś samopoczucie ? Jestem strasznie chora i szukam sposobów na wykurowanie się, wizyta dopiero w przyszła środę ale żadnych objawów ciąży nie mam zobaczymy czy serduszko bije, ale się mega stresuje jeszcze teraz ta gorączka i cała choroba wrrr ;
Jedynie to znam leki na gardło i jedyne co to chyba paracetamol możesz wziąć jak się nie mylę.
Ja bym spala cały dzień a dziś pierwsza wizyta
Ja też już padam, bo z rana byłam po wyniki, a teraz czekam na wizytę, w marzę o łóżeczku 😅🙈
Non stop jestem zmęczona i te okropne mdłości … nie mam na nic siły , najchętniej to bym przespała cały dzień
No mnie też męczą te mdłości i zmęczenie 🙈
 
Do góry