reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Bardzo czekam na wieści o jakości ubrań z H&M. Kiedyś kupowałam, ale nie zawsze mi pasowały pod względem materiału i jakości i ostatecznie przestałam. Ale to było z 4 lata temu, więc mogło się coś zmienić na plus, dlatego poproszę o info :)
Ogólnie zgadzam się że h&m jakością nie powala, ale tak długo się tam ubierałam (po prostu to był jeden z niewielu sklepów gdzie xs leżało na mnie dobrze, a nie jak np w Zarze wszystko było zawsze za długie itd) że od czasu do czasu nawet zwykłym przypadkiem trafiałam na naprawdę porządne rzeczy, które wytrzymały długie lata. Niestety to po prostu loteria, co najwyżej mam wrażenie, że z basicami trafiam lepiej niż jakimiś bardziej wymyślnymi rzeczami. A, i od dawna już w ogóle nie kupuję poliestrowych ciuchów, to są wg mnie najgorsze a jest ich niestety pełno. Tak czy owak, poprawy przez lata nie zauważyłam :D
 
reklama
Podzielę się wrażeniami niedługo jak mi przyjdzie na dniach spore zamówienie z H&Ma. Od lat tam kupuję, bo mi bardzo leży ich rozmiarówka, ale ciążowe ciuchy sprawdzę po raz pierwszy :)
Myślę że jak potestuję czy wybierać XS czy S (zawsze nosiłam XS-ki które jeszcze i tak czasem bywały na mnie za duże bo jestem bardzo niska, teraz nie wiem bo już jednak aż taka drobna nie jestem patrząc wszerz :D) to będę dalej kupować na Vinted. Na razie z Vinted nie zamawiałam bo jednak brak możliwości zwrotu gdy nie wiem w jakie iść rozmiary nie brzmiał zachęcająco
Ja mam spodnie skiny jeans ciążowe z h&m i jestem mega zadowolona 😊😊
 
a ja poki co nosze normalne ubrania tylko "z gumka" :) jak mi jeszcze troche brzuch urosnie to sie przestawie moze na ciazowe, ale poki co wygladam jakbtm
sobie mala pilke wlozyla pod bluzke i wszystkie ciazowe ubrania wydaja mi sie za duze
 
na mnie te które mam z gumką też jeszcze pasują, ale stęskniłam się za dżinsami, a te już nie mają szans z moim brzuchem :D
 
na mnie te które mam z gumką też jeszcze pasują, ale stęskniłam się za dżinsami, a te już nie mają szans z moim brzuchem :D
ja jeszcze 2 tygodnie temu zakładałam, ale niewygodnie mi już 😂 czuje się jakbym chodziła z pełnym pęcherzem. A znowu moje ciążowe mi jeszcze się zsuwają, ale kupiłam na olx prawie nówki i są ciasne ❤️ także liczę na to że chwilę pochodzę
 
A więc melduję co do H&Ma, że nie warto :D
Po pierwsze jednak trzeba się trzymać swojego rozmiaru - żadna S-ka nie była na mnie dobra, wszystko powinnam była zamówić XS, rozmiarówka przy ciążowych ubraniach jednak jest taka, że chyba trzeba się trzymać swojego dotychczasowego rozmiaru. Po drugie, wszystkie strasznie śmierdzą chemią :/ wcale nie mam bardziej wyczulonego węchu w ciąży, po prostu te jakoś wybitnie walą, może dlatego że dłużej leżą w magazynie. Po trzecie jak już skład materiału zachęcał, bo np. zawierał dużo modalu (ja osobiście lubię), to w zamian za to bluzka była tak cieniutka, że cały wzorek koronki stanika idealnie przez nią przebija, nie wspominając już o sutkach 😒 jedyne z czego jestem w miarę zadowolona i zostawiam, to zwykłe czarne legginsy ciążowe. Dżinsy zamówiłam takie z prostą nogawką no i magia - jak już nałożę to są za duże (za szeroka nogawka, za duży pas na brzuch) ale i tak z trudem przechodzą mi przez biodra przy zdejmowaniu.... porażka na całej linii :D
 
reklama
A więc melduję co do H&Ma, że nie warto :D
Po pierwsze jednak trzeba się trzymać swojego rozmiaru - żadna S-ka nie była na mnie dobra, wszystko powinnam była zamówić XS, rozmiarówka przy ciążowych ubraniach jednak jest taka, że chyba trzeba się trzymać swojego dotychczasowego rozmiaru. Po drugie, wszystkie strasznie śmierdzą chemią :/ wcale nie mam bardziej wyczulonego węchu w ciąży, po prostu te jakoś wybitnie walą, może dlatego że dłużej leżą w magazynie. Po trzecie jak już skład materiału zachęcał, bo np. zawierał dużo modalu (ja osobiście lubię), to w zamian za to bluzka była tak cieniutka, że cały wzorek koronki stanika idealnie przez nią przebija, nie wspominając już o sutkach 😒 jedyne z czego jestem w miarę zadowolona i zostawiam, to zwykłe czarne legginsy ciążowe. Dżinsy zamówiłam takie z prostą nogawką no i magia - jak już nałożę to są za duże (za szeroka nogawka, za duży pas na brzuch) ale i tak z trudem przechodzą mi przez biodra przy zdejmowaniu.... porażka na całej linii :D
Ja ze spodni jeansowych ciążowych jestem mega zadowolona. Kupiłam stacjonarnie rozmiar M skiny jeans i mega
 
Do góry