reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Super, dzięki za informacje o grupie. Ja się głównie zastanawiam nad dwoma szpitalami: na Siemiradzkiego i Żeromskiego. Głównie z tego powodu że moja ginekolog do której chodzę tam pracuje. Wiem że są małe szanse że trafie na nią podczas porodu i na 100% będę „wykupywała” położną ale bardzo liczę się z jej zdaniem.
Ja rodziłam i na Kopernika i w Zeromskim.
I kolejne dziecko tez urodzi sie w Zeromskim. Ja rodziłam sn, wiec dla mnie najważniejsza jest relacja z polozna. S zeromskim mialam styczność w ciagu calego porodu z trzema położnymi ktore sie mna zajmowały. Wszystkie cudowne, pomocne, wspierające, mówiące co sie dzieje, co bedziemy robic, co po czym nastąpi. Zdecydowanie lepiej wspominam ten porod niz na Kopernika, gdzie jedynym plusem bylo znieczulenie..
 
reklama
Hej wszystkim, połowa 20 tc, we wtorek dowiemy się kogo będziemy mieć, również u mnie było podejrzenie dziewczynki no ale zobaczymy, coś mogło się schować na poprzednim badaniu 😅
Jeśli to ona to chociaż mamy imię już na 100% pewne bo dla chlopca nie mam pojęcia 😅
To jestem ciekawa, kto tam siedzi ;) Ja od prenatalnych wiem, że chłopiec, potem potwierdzał to mój lekarz, więc myślę, że na połówkowych nie będzie niespodzianki :) Z imieniem nie mieliśmy problemu, bo dostanie po tacie - Adaś.
Koniecznie daj znać we wtorek :)
 
Do góry