reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

reklama
Mój 2-latek tak samo i jestem trochę przerażona tym wszystkim bo to straszny zazdrośnik jest 🙈
My również z mężem już rozmyślamy jak to będzie. Nie dość że jest zazdrosna, to do tego prawdopodobnie we wrześniu będzie zmiana ze żłobka na przedszkole- ogromne przeżycie. Wisienka na torcie będzie koniec remontu i powrót do domu po roku mieszkania u babci, więc kolejne przeżycie i przyzwyczajanie nas czeka.
 
Swoją drogą, jak macie starsze dzieci, to one marzą o rodzeństwie konkretnej płci? Moja młoda marzy o siostrze, w rodzinie mamy w zasadzie samych chłopców, więc dziewczynki to raczej tylko w przedszkolu. O ciąży jeszcze nie wie, ale jak tłumaczymy, że nie mamy wpływu na płeć, to mówi, że jak będzie jednak chłopak, to możemy przecież oddać i urodzisz mi siostrę, tak? 😆
Mój syn twierdzi, że to braciszek.
 
a urodziłaś w końcu grudniowego bobasa czy styczniowego ? 😉 tez miałam termin na końcówkę grudnia. A z USG w 6 tygodniu wychodził mi nawet 02.01 😉 ale zostałam na grudniowkach. Na styczniowych mamach jak kilka razy weszłam straszne dramy mi się wydawało, że były i po prostu odpuściłam 😉
Urodził się grudniowy chłopak. 22.12 na wigilijną kolację byliśmy w domu ;)
 
Jak pohamować chęć ciągłego jedzenia? HELP !! 🤣🤣
Mój mąż mówi, że to tylko moja wymówka ;D i to nie możliwe żebym tak ciągle szukała jedzenia i wymyślała ;D a przeze mnie po prostu wszystko przelatuje - górą albo dołem:/ po wszystkim mi niedobrze i szukam tego złotego panaceum na całe zło…. Już 3dzień z rzędu przechodzę obok żabki i tak mi pachną te hotdogi… nigdy tam ich nie jadłam ale teraz pachną jak wykwintny danie od Magdy Gessler;D
 
Dzień dobry.
Chciałam się przywitać mamusie. U mnie termin na 7 października. Pierwsze dziecko. Jestem dość zaawansowana wiekowo bo mam 35lat. Starania były od ok 7 lat z przerwami. Udało się naturalnie w momencie w którym najmniej bym się tego spodziewała. Ogólnie czuję się dobrze. Czasem mam ból brzucha jak na okres, zawroty głowy i ból kręgosłupa lędźwiowego. Dzidzia rozwija się prawidłowo.
Moja pierwsza ciąża też 35l ;) będzie super! ;D
 
reklama
Jak już wszystkie wiadomości nadrobilam od wczoraj, podpowiadałam, to teraz czas na opowieści!

Byłam dziś na badaniu ;D serducho biło jak oszalałe i mi i temu maleństwu w brzuszku ❤️😭 ;D ciśnienie przed wizyta miałam 150/100 ;D ale teraz mogę już odetchnąć i zająć się produkcją - mam nadzieję córeczki ;)
IMG_0682.jpeg
 
Do góry