reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

reklama
Ciezko stwierdzić… mam długie cykle po 32-34dni, owulacja była tydzień później. Więc termin z owulacji to tak ok 3t a od OM 6+1
Ogólnie lekarz uspakajała, ze wszystko jest ok i że ze 2tyg już powinno być widać malucha i serduszko. Muszę się uzbroić w cierpliwość
Ja akurat tez tak miałam na pierwszym usg wiec cierpliwie czekam do 23.02 na drugie usg i mam nadzieje , ze już będzie serduszko
 
Nieśmiało i ja się przywitam. Po wyłapanej w grudniu ciąży biochemicznej, teraz znów zaskoczyło, w pierwszym cyklu po. Trzymajcie kciuki, cykle nieregularne i długie, teraz test pozytywny w 43 dniu cyklu. Beta z poniedziałku (44dc) 16,99, dzisiaj 61,51🥹 Termin ciężko wyliczyć, ale strzelam w drugą połowę października 💛 Oby tym razem wszystko było już dobrze...
 
W tym temacie przypomniala mi sie historia sprzed roku jak sie staralismy a efektow nie bylo. Bylismy z mezem razem w gabinecie u pani ginekolog. Lekarka do mnie - zapraszam pania na fotel. Moj maz mina 😳.
Lekarka na to do niego: “Jak pan takie oczy robi i “tego” do tej pory nie widzial, to chyba musimy zaczac od innej rozmowy. 🤣🤣🤣 A tak na powaznie - to tam ma pan parawanik i krzeselko”.
Czyli mozna z partnerem wejść? 🤔🫣
 
reklama
Do góry