reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

reklama
Wiadomo, jakby cokolwiek się działo albo miałabym jakąś „nieciekawą” historię medyczną to też bym gnała na częste USG 🙂 A tak, gdy nie mam żadnych niepokojących objawów (w sumie to prócz braku okresu to nie mam kompletnie żadnych objawów 😅), nic nie sugeruje mi że cokolwiek by mogło być nie tak więc mimo tego że przebieram nogami ze zniecierpliwienia to jednak postaram się wytrzymać te 2-2,5 tygodnia 🙈
No ja sama nie gnałam, mój gin właśnie zlecał te usg żeby być na pewno pewnym że jest wszystko ok. Do tego badania, wyniki itd. Naprawdę ginekolog z powołaniem.
Jest bardzo delikatny i wszystko wytłumaczy, odpowie na pytania.
 
Cześć dziewczyny! I ja się przywitam! Przeczytałam ostatnie 10 stron! Gratuluje bijących serduszek, a tam gdzie jeszcze ich nie ma trzymam kciuki mocne żeby na kolejnej wizycie się pojawiły ❤️
U mnie ostatnia miesiączka 15.01, wczorajszy też po południu z blada kreska. Dziś rano tak samo, ale test słabszej czułości. W poniedziałek pójdę na betę😊 wizytę umówiłam sobie na 04.03. Flo sugeruje datę porodu na 21.10 zobaczymy co powie Pani doktor 😁 staraliśmy się od czerwca, w końcu zaskoczyło! to moja druga ciąża, na pokładzie 2 letnia córeczka 🥰
 

Załączniki

  • IMG_2559.jpeg
    IMG_2559.jpeg
    976 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_2562.jpeg
    IMG_2562.jpeg
    866,1 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Cześć dziewczyny! I ja się przywitam! Przeczytałam ostatnie 10 stron! Gratuluje bijących serduszek, a tam gdzie jeszcze ich nie ma trzymam kciuki mocne żeby na kolejnej wizycie się pojawiły ❤️
U mnie ostatnia miesiączka 15.01, wczorajszy też po południu z blada kreska. Dziś rano tak samo, ale test słabszej czułości. W poniedziałek pójdę na betę😊 wizytę umówiłam sobie na 04.03. Flo sugeruje datę porodu na 21.10 zobaczymy co powie Pani doktor 😁 staraliśmy się od czerwca, w końcu zaskoczyło! to moja druga ciąża, na pokładzie 2 letnia córeczka 🥰
Witaj! Gratulacje!! 🍀😊
 
Do góry