reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Hej dziewczyny! Czy są dziś jakieś wizyty zaplanowane??
Kiedy mówicie w pracy o ciąży? A kiedy informujecie rodzinę? Czekacie do skończenia 3 msc czy wcześniej dzielicie się tą informacją???
My planujemy dopiero powiedzieć jak będzie bezpieczny okres i zaczynać coś widać czyli 3/4 miesiąc, czyli pewnie również w święta :) albo jak już sami zauważa brzuszek 🤣 suprise na całego. Bylismy w niedziele u moich rodzicow to pytali wprost z rodzenstwem czy cos planujemy z racji ze minelo 1.5mies od slubu 😂 ale mąż twardo ze nikomu do lozka nie zaglada ale w przyszłości chcemy 🤫🤫🤫 Narazie wie tylko moja najlepsza przyjaciółka która sama ma już córeczkę i mnie wspiera.
 
reklama
Po brzuchu🙈 Już nie mogę zapiąć żadnych spodni i chodzę w ciążowych bluzkach. Mam tak w każdej ciąży, brzuch widoczny od początku, a przed ciążą totalnie płaski. Pewnie przez progesteron, no ale widać.
Tez jestem niska i miałam szczupły brzuch teraz jak bym piłkę połkła i rozpinam spodnie xD mąż się śmieje że to wzdęcia i żebym tyle nie jadła 😂
 
Czy wam też krwawią dziąsła przy myciu zębów? Miałam tak w poprzedniej ciąży i teraz też, a najgorsze jest to, że włożenie szczoteczki do ust, kiedy jestem w ciąży, zawsze powoduje u mnie mdłości, które w 90% prowadzą do wymiotów🥲
Ja w poprzedniej ciąży mogłam myć tylko elmeksem albo lacalut, każda inna pasta=🤢🤮
 
Hej dziewczyny! Czy są dziś jakieś wizyty zaplanowane??
Kiedy mówicie w pracy o ciąży? A kiedy informujecie rodzinę? Czekacie do skończenia 3 msc czy wcześniej dzielicie się tą informacją???
u mnie w pracy sytuacja jest na tyle skomplikowana, że powiem pod koniec pierwszego trymestru lub później.

Mamie powiemy jutro, jeśli wizyta przebiegnie dobrze. Rodzinie raczej w okolicy Wielkanocy.
 
Powiem wam, że ja czuję lęk przed powiedzeniem w pracy. Jestem osobą palącą, szefowa też. Muszę jej powiedzieć wcześniej, bo na pewno nabierze podejrzeń jak będę odmawiać wyjścia na papierosa.. a ciężko mi komukolwiek mówić, jak jeszcze badania nie miałam i nie ma nic potwierdzone. Na wolne do 04.03 nie mam opcji. Więc pozostaje mi jakoś się przemóc i powiedzieć...
ja bym poczekała z mówieniem do wizyty. Wiem, że może być ciężko, ale zawsze możesz wkręcać że próbujesz rzucić :)
 
ja mam prenatalne umówione na 20 marca, 19 pobranie krwi do pappy. A czemu nie będziesz robić pappy ? Nawet nie wiedziałam, że można tak rozdzielać 😮
ja również w dwóch poprzednich nie robiłam pappa. Według mojej lekarz pappa to statystyka. Jesli USG nie wzbudza podejrzeń, ona sama nie zachęca do pappa. Teraz robię tak samo. USG, a jeśli będą jakieś gorsze wyniki z niego to dodatkowo pappa
 
Ja mam prace fizyczną i ciagle na nogach wiec na pewno powiem z początkiem 3 miesiąca i wtedy również rodzinie 🫣
czyli akurat końcówka pierwszego trymestru. :) ja uważam, że to odpowiedni czas.

Ja np.: czuję się na tyle dobrze, że gdyby nie test to bym nawet nie wiedziała, że w tej ciąży jestem, więc wiem że spokojnie mogę czekać do 12 tc z informacją w pracy
 
reklama
Do góry