reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
paulawawa - fajny wózek

Mina - ja tez uświadomiłam sobie, że wózek, który mam dostać od przyjaciół ma 6 lat ciągłego używania i to przez niezwykle ruchliwych chłopców (6 i 3 lata), więc tez zastanawiam się, w jakim jest stanie, a może ten Twój da się jeszcze podrasować, jeśli nie jest zniszczony, to sam stelaż może da się skręcić innymi śrubami?
 
Według mnie kurtkom nic się nie stanie :-) Co do rozmiaru to ja wolę średnie worki - duże są dla mnie niewygodne do pakowania, chyba że na kołdrę. No i duże mieszczą mi się tylko do schowka pod kanapą, więc tak jak mówi erde zastanów się gdzie je chcesz trzymać :tak:
 
Edre- ja wypełnień nie prałam zaczęłóam używać dopiero chyba ok. 4 mca a wtedy nawet na proszek jakiś sensitiv zwykły przeszłam.
co do ubranek to moje dziecko ani się nie śliniło ani nie ulewało. JAk był malutki to po kąpaniu ubierałam np. pajaca albo śpiochy i rano nie przebierałąm w dzienne ciuszki. Dopiero jak juz nosił spodenki albo rajtuzki to na noc pajac a na dzień inne ubranko.
zazdraszczam nieulewajacego niemowlaka:tak::-) amelka sporo ulewala i to z takim chlustem z ei posciel byla zmieniana czesto...wrecz codziennie czasem:zawstydzona/y:zobaczymy jak bedzie z druga cora moze sie okazac ze wcale za duzo ubranek nie mam tylko na styk;-):-)
Dziewczyny, czy do worków próżniowych można ładować buty? Tak myślę czy nie kupić kilku worków i wtedy ładować po ziemie do nich buty zimowe (po lecie letnie) i wynosić do piwnicy (mieszkam w blokach więc wiadomo jak to bywa z wolnym miejscem).
buty raczej nie bardzo sie skurcza w tych workach;-)ja swoje upycham w pudla roznej masci np po duzych proszkach do prania itd chyba ze jak Mina pisala masz zamiar wrzucic do piwnicy to spoko bo wilgocia nie najda:tak:

A czy np. któraś pakowała w nie kurtkę zimową?
Czy się nie popsuła?
Jakiej wielkości najlepiej kupić, żeby się sporo zmieściło?
ja mama plaszcze i puchowki takie w tych worach i nic im sie nie dzieje. plasz mezastego i moj mam w takim wiszacym worku ale jak odciagnelam z bniego powietrze to sie tak ciut sfilcowal wiec pewnie ciut wymietolone rzeczy beda:baffled: ubranka po amelkownie co mialam w tych workach poskladane to nie byly tak wymietolone a plaszcze bede wiedziec przed zima jak wygladaja:sorry2:
 
No i dziekuje bardzo... Czytam
Was i czytam i poszlam i wzielam i zamowilam te WORKI...

;)
a widzisz jakie my pożyteczne jesteśmy :rofl2:

Mina - ja tez uświadomiłam sobie, że wózek, który mam dostać od przyjaciół ma 6 lat ciągłego używania i to przez niezwykle ruchliwych chłopców (6 i 3 lata), więc tez zastanawiam się, w jakim jest stanie, a może ten Twój da się jeszcze podrasować, jeśli nie jest zniszczony, to sam stelaż może da się skręcić innymi śrubami?
właśnie mąż wróci to musi dokładniej się temu przyjrzeć. Myślę że uda się to naprawić. W sumie gondola i tak tylko do wiosny, potem mam 2 spacerówki do wyboru.

A czy np. któraś pakowała w nie kurtkę zimową?
Czy się nie popsuła?
Jakiej wielkości najlepiej kupić, żeby się sporo zmieściło?

mnie nic się nie popsuło, wystarczyło po wyjęciu dobrze strzepnąć i już.
ja zamówiłam teraz komplet 20 szt worków 60x50 taki średni rozmiar żeby na półkę weszło albo do piwnicy.Do każdego z dzieciowymi ubrankami włożę jeszcze karteczkę jaki rozmiar w środku bo mam super pamięć tylko troszkę krótką. :-D
dużych nie kupowałam bo na pościele i koce mam worki.
i wybrałam mniejsze bo wygodniej pakować i szukać czegoś w razie potrzeby
 
Do każdego z dzieciowymi ubrankami włożę jeszcze karteczkę jaki rozmiar w środku bo mam super pamięć tylko troszkę krótką. :-D
Zrobiłam dokładnie to samo:-) W ramach segregowania porobiłam jeszcze zdjęcia, żeby później wiedzieć które od kogo dostałam, bo część mam tylko pożyczoną.
 
Mi najbardziej pewnie przydadzą się do przeprowadzki, żeby jak najmniej miejsca zajmowały w pudłach.
O to w sumie mi chodzi, jednak widzę, że mają spore wykorzystanie w praktyce, także nie powiedziane, że nie użyję ich do czegoś innego.
A mają one może jakąś nie wiem, wytrzymałość, tzn. np żeby mi nie pękły, czy cuś :)
 
reklama
Paulawawa pęknąć raczej nie pęknie - te co ja mam są bardzo grube. Trzeba tylko dobrze "skleić" brzegi, żeby powietrze nie uchodziło - raz się zdziwiłam jak szafę otwarłam ;-)
 
Do góry