reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Wyobraźcie sobie że jeszcze wózka nie mamy. I tu muszę Was pognębić
wink2.gif
tzn. prosić o opinię
biggrin.gif

Ostatnio w sklepie oglądaliśmy Mutsy Evo
http://www.**********/mutsy-evo-wozek-gleboko-spacerowy-nowosc-,d1802.html
oraz Jedo Fyn http://www.jedo.pl/pl/#/fyn/freeline/
Jeśli chodzi o Mutsy, to mam dylemat co do gondoli (wym. 75cm) czy wystarczy dzidzi do 5-6mc. Poza tym buda w spacerówce
dziwnie sie kładzie, gdy rozłożymy do leżenia, prawie nie osłaniając dziecka...
A w Jedo buda z kolei jest ogromna i gdy się ją złoży, a siedzenie jest w pionie starsze dziecko będzie głową ocierać o nią...
Mutsy mnie kusi swoją wagą i wymiarem po złożeniu, a Jedo obszerną gondolą i ceną...
Masakra, czasu co raz mniej a my niezdecydowani
confused.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
A probowalas sama? Ciekawa jestem czy mozna kupic bardziej pojedynczo zeby poprobowac :D Bym zrobila kilka testow, HaHaHa

Ja kupowałam pieluchy z lidla i jak dla mnie to były bardzo dobre,porównywalne z pampersami.
Mina wózeczek świetny i kolor super
:-)

/QUOTE]

ja tez osobisci polecam te piluszki z lidla, ja uzywałam tez z biedronki dada i nie byl zle.

Ja zakupilam wkoncu podklady poporodowe wybralam Hartmana, teraz czekam na przesylke. I mam tylko jedna koszule bo nie moglam nic znalesc co mi sie podoba a jest w przyzywoiltej cenie. Mailam dostac od jesdnej dziewczyny sliczne ale sie rozmyslia, moze cos jeszcze uda mi sie znalesc.

Ja też zamówiłam podkłady Hartmanna. Co do koszul, to bardzo fajne widziałam w Textil Market (jeżeli jest u ciebie w mieście). Zakupiłam 3, rozpinane, więc nadają się do karmienia. Nie mają wzorków i cena super, bo niecałe 15 zł.
 
Mina dopiero teraz wypatrzyłam, fajny wózeczek i kolorek tez :)
Emotion ja nie próbowałam zadnych innych pieluch, ale zawsze łapie promocje na pampersy i wychodza bardzo tanio bo placisz połowe ceny.Kupuje mega paki za 15 lub 17e zamiast 30 kilku e.
 
arwen - jedna koszula to za mało, niestety, szkoda, że koleżanka się rozmyśliła - po porodzie nie tylko zapaskudzi się koszulę krwią, ale też strasznie się człowiek poci i trzeba zmieniać te koszule często, niestety
 
A może poszukaj jescze innego wózka? Czy bierzesz tylko te 2 pod uwagę? Często tak jest że jak gondola ok. to coś ze spacerówką. Moja gondola ma 79 cm. ja woziłąm Wojtka od poczatku września do marca -kwietnia. Spokojnie sie mieścił. ALe on nie był jakiś wielki.

JA pieluchy też zawsze w promocji kupowałam albo Pampki albo Lidl albo Rossman. Teraz te z biedronki jeszcze sprawdzę.

Nie było w sklepie medycznym podkładów. Mieli tylko Bella i babka bardzo zdziwiona że ich nie chcę. Kupiłąm w efekcie tena leydy. Babki podobno też kupują. Są w różnych rozmiarach od wkładek do takich olbrzymów prawie jak pielucha. Też sa profilowane podobnie jak HArtmann. Cena podobna tylko jest ich 12 i każda sztuka pakowana osobno w woreczek.
 
Ja też zamówiłam podkłady Hartmanna. Co do koszul, to bardzo fajne widziałam w Textil Market (jeżeli jest u ciebie w mieście). Zakupiłam 3, rozpinane, więc nadają się do karmienia. Nie mają wzorków i cena super, bo niecałe 15 zł.

dzieki za info powinen byc u mnie bo nazwe sklepu kojarze.

sandrik sumie oba mi sie podobaja ale co do gondoli to teoretycznie dziecko 6m ma 74 cm, a 6 m dziecko mozna wozic juz w spacerowce. a tak mniej wiecej w kwietniu wypada 6 m wiec juz spokojnie mozna wozic w spacerowce.
 
tylko weźcie pod uwagę że to zima będzie i dochodzi kombinezon, kocyk, jakiś śpiworek ...
ja mam jedo własnie ze względu ze tam gondola ponad 80cm
wczesniej miałam implasta z wielką gondolą i super sie sprawdziła
 
reklama
nie ma u nas biedronki niestety wiec tak tesco i lidla testowalam juz pisalam o tym wczesniej:tak: sama nie probowalam tylko Amelka:rofl2: na mnie nie maja rozmiarow:-D
HeHe co fajt to fakt :)
Ale niewiem czy widzialas w tesco sa tez dla doroslych papmki :D

Emotion ja nie próbowałam zadnych innych pieluch, ale zawsze łapie promocje na pampersy i wychodza bardzo tanio bo placisz połowe ceny.Kupuje mega paki za 15 lub 17e zamiast 30 kilku e.
Wlasnie siostra mi mowila ze czsto jest tak ze tych tanich z tesco/lidl/aldi czasem sie po prostu nie oplaca- bo wychodza kilka centow tniej niz Pampersa - pampersy
 
Do góry