reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pchli Targ

banankowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2012
Postów
283
Miasto
Gdańsk
Tak pomyślałam, że mogłybyśmy mieć temat, w którym byśmy zamieszczały swoje ogłoszenia sprzedam/kupię/wymienię i polecały swoich sprawdzonych sprzedawców (np. z allegro) i sklepy (te internetowe i zwykłe), które już znamy i warto w nich robić zakupy, zarówno dla Mamy jak i Maluchów :-)
 
reklama
ze sprzedawców na allegro na pewno mogę Wam polecić
r_p77 - miał kiedyś super mięciutkie pieluchy tetrowe, nie takie sztywne szmaty
GR-AN

u nich kupiłam praktycznie wszystko co mi było potrzebne w poprzedniej ciąży, bez problemów z wysyłką czy zmienieniem zamówienia;-)
 
Dziewczyny moja znajoma ma do sprzedania wózek tako x jumper z fotelikiem użyty tylko raz. Tylko zależy jej na czasie, bo wyjeżdża z kraju i nie chce go ze sobą zabierać. Może któraś się zdecyduje, wózek w przystępnej cenie ze względu na to, że zależy jej na czasie. Wózek w takiej kolorystyce sttf1.jpg
Jeżeli, któraś z Was będzie chciała faktyczne jego zdjęcia i więcej informacji podam namiary do znajomej. ;)
 
Kobietki mam do sprzedania spodnie z poprzedniej ciąży, zapakowałam do Polski by sprzdać na allegro ale może której z Was się przydadzą, obie pary noszone tylko kilka razy bo przed 3 miesiącem nie potrzebwałam a po 7 już nie mieściłam się:zawstydzona/y: a dla mnie jeansy to spodnie wyjściowe;-)
W każdym razie obie pary rozmiar 38, uk 10, te z podwiniętymi nogawkami są R-regular, dla mnie były na długość do kostek ale ja kurdupelek bo 162cm, drugie są L-long i te mi były za długie o jakieś 5cm.
Na allegro miałam wystawić za 50zł ale jeśli któraś z Was będzie zainteresowana to za 30zł plus ewentualne koszty przesyłki, do Poznania mogę podrzucić.
Jeśli któraś by chciała więcej info pytać proszę, mogę mierzyć dokładnie:-)
IMG-20120926-01014.jpgIMG-20120926-01015.jpgIMG-20120926-01016.jpg
Bridgend-20120926-01011.jpgBridgend-20120926-01012.jpgBridgend-20120926-01013.jpg
proszę uprzejmie o nie zwracanie uwagi na chaos na około ale robiliśmy porządek w szafach,właśnie zauważyłam, że na zdjęciu załapała się nawet nóża Szczepcia, który intesywnie mi pomogał czego efekty widać właśnie:szok:;-)
 
MOja koleżanka ma do sprzedania w stanie idealnym fotelik samochodowy MAXI COSI ...cena 350 zł
Zainteresowana osobe prosze o kontakt na priv.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry