reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Petting

Kokos123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2023
Postów
22
Hej uprawiałam petting z chłopakiem i nie wiem czy nie przeniósł na palcach spermy do pochwy . Mam cykle co 21-22 dni . Dostałam okres w terminie jednak w drugi dzień okresu dostałam gorączkę i miałam silny ból pleców . Wykonałam betę 13 dni od pettingu ujemna . Po 5 dniach od okresu po sikaniu na papierze różowy śluz. Wykonałam betę 18 dni od tego pettingu i ujemna czyli 4 dni po okresie . Czy mogę być w ciąży ? Bardzo się boje . Mieliście taką sytuacje
 
reklama
Hej uprawiałam petting z chłopakiem i nie wiem czy nie przeniósł na palcach spermy do pochwy . Mam cykle co 21-22 dni . Dostałam okres w terminie jednak w drugi dzień okresu dostałam gorączkę i miałam silny ból plecków . Wykonałam betę 13 dni od pettingu ujemna . Po 5 dniach od stosunku po sikaniu na papierze różowy śluz. Wykonałam betę 18 dni od tego pettingu i ujemna czyli 4 dni po okresie . Czy mogę być w ciąży ? Bardzo się boje . Mieliście taka sytuacje
 
Ale beta ujemna, więc nie ma ciąży.

Czasami zdarzają się różne plamienia podczas okresu. Wystarczy, że np za mocno oarlas w toalecie i pękła jakaś mikro żyłka i już masz śluz z krwią.
To nie było otarcie jestem pewna . Ten śluz z krwią trafił się dwa dni pod rząd .A czy mogłoby być to dopiero teraz zagnieżdżenie zarodka i krwawienie implantacyjne ? Mam lekko napuchnięta podbrzusze nigdy takie nie miałam. Może beta jeszcze niczego nie wykazała
 
reklama
To nie było otarcie jestem pewna . Ten śluz z krwią trafił się dwa dni pod rząd .A czy mogłoby być to dopiero teraz zagnieżdżenie zarodka i krwawienie implantacyjne ? Mam lekko napuchnięta podbrzusze nigdy takie nie miałam. Może beta jeszcze niczego nie wykazała
Nie, beta bylaby dodatnia, jeśli byłoby to plamienie implantacyjne.
 
Do góry