reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
dziewczyny , czy solarium we wczesnej ciąży naprawdę jest nie wskazane ? mam okropny problem z opalanie ...:( środki samoopalające i brązujące nie dają u mnie pożądanych efektów , a nie mogę zbytnio przebywać na słońcu , bo szybko robi mi sie słabo i zaczyna boleć mnie głowa ... a też chciałabym ładnie wyglądać latem :(
 
reklama
Znachorka ja też jestem bloada jak śnieg i z checią chciałabym nabrać ladnego koloru, ale solarium stanowczo NIE! nawet na każdych drzwiach jak się wchodzi do solarium to pisze, że zabronione dla kobiet w ciazy, lepiej już kilka chwil na słońcu i samoopalacz...
 
mój mąż również jest informatykiem, ale o tym szczęściu do dziewczynek nie słyszałam...
Za to mam ogromne przeczucie, że będziemy miec właśnie dziewczynkę :) To chyba dlatego, że wszystkie moje znajome naokoło będą miały chłopców :)
 
walczę dalej z przeziębieniem. Na szczescie mam tylko 37,2 temp. Uzbroiłam się w miód i cytrynę. Mam wodę z solą :), masc mentolową i wielkie wyro :). nie zdecydowalam się na apap. Zobaczę jak wieczorem będę się czuć. Już wolę mdłości niż ten cholerny katar.
 
nie słyszał o tym, ze elektrykom się dziewczyny rodzą, ale mój tata to elektryk i mam jeszcze jedną siostrę :).
mąż jest w 1000% pewien, że to chłopak :) ja nie wiem, ale też się skłaniam raczej ku tej mysli. Już tak myslę o brzuchu jak o Tadziu :)
 
reklama
ja na razie zaopatrzyłam się w krem do twarzy z wysokim filterm, myję się antycelulitowym płynem do kapieli. Musze zacząć szybko myslec nad kremem do biustu, bo mam już 3 cm wiecej :) (kurde czemu tylko ciążą takie cuda działa). I staram się codziennie masować i szczypac skóre, zeby pobudzić krązenie. Kolezanka mi pisała, ze jest w 30 tc i już jest wielka jak wiloryb :), także od początku trzeba walczyć :)
 
Do góry