reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
dobry pomysł! Dzieki :-) A nie zakłóci to wyników? A któras z lodóweczek ma cukrzyce?

Zalecił mi to mój ginekolog:) Więc nie powinno zakłócić wyników. Nie wiadomo, jak podejdzie do tego pielęgniarka. Aha i powoli pij. Ja sobie piłam jak lemoniadkę i w pewnym momencie musiałam przystopować, bo poczułam na żołądku wielką gulę z glukozy;-), która chciała się wydostać tą samą drogą:eek:
 
mi powiedział lekarz o cytrynie, i jeszcze dodatkowo pielęgniarka:tak: piłam małymi łyczkami, nie dałam rady na raz, ale i tak było ohydne:-p co do cukrzycy odpowiem po weekendzie jak mi to sprawdzą:tak:
 
ja własnie zaliczyłam 29 tygodni i zamiast przytyc to w ciagu ostatnich dwoch tygodni spadlam poltorej kilograma a od poczatku ciazy tylko 4 kg przybralam. Ale przy pierwszej ciazy mialam to samo. Nawet brzucha dobrze nie bylo widac do 8 miesiaca.
 
Ja 5,5 kg od początku ciąży :) A co do brzuszka, to zawsze miałam go za dużo, więc jak ktoś nie wie że noszę Dzidzię pod serdusziem to się chyba nie domyśla tylko myśli że przytyłam :)
Ostatnio nawet handlowiec ode mnie z firmy dopytywał się czy przypadkiem pracy nie zmieniam bo mnie coraz częściej nie ma w biurze :)
 
Czesc Dziewczyny!!!
Mam pytanko.
Moja gin stwierdzila u mnie zbyt krotka szyjke macicy:-(. A ja glupia!!!! nie zapytalam co z sexem w takiej sytuacji!!! Sama tez nic nie wspominala. Moznaby wiec pomyslec, ze nie ma przeciwskazan. Ja jednak wole nie ryzykowac. Niestety, nie mam jak sie z Nia skontaktowac, bo przeprawa przez Jej pielegniarke jest gorsza niz przeprawa przez najbardziej zarosnieta dzungle:-)
Moze ktoras z Was byla w podobnej sytuacji? Co Wam lekarze powiedzieli?
Zdrowka i sloneczka zycze Wam i Dzieciaczkom!!!!
 
hmmm nie jestem pewna, ale jak szyjka się skraca to większe ryzyko szybszego porodu, ja chyba bym się wstrzymała:sorry::sorry::sorry: albo sprawdz jeszcze w necie pan google wie wszystko;-)
 
reklama
Tez tak mysle!!!
Teraz kazdy, najmniejszy bol brzucha wzbudza we mnie niepokoj. Boje sie skurczy!!!!
Dziwi mnie fakt, ze gin nic nie powiedziala o stosunkach. Tak sama z siebie. Zwlaszcza, ze baba wie, iz to moja pierwsza ciaza wiec wszystko jest dla mnie nowe i nieznane!
 
Do góry