reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękne i zadbane sierpnióweczki :)

No moje włosy juz nie wypadaja,tzn. normalnie,jak przed ciążą.A nadal karmie piersią.
 
reklama
Dziewczyny jak tam u Was z wypadaniem włoskow? Ja jetsem zalamana bo nadal strasznie mi wypadają. To jest przerażające, każde przeczesanie nawet leciutkie palcami i na ręku 2-3 wlosy, a przy rozczesywaniu po umyciu to dosłownie plakac mi się chce. Skrócilam juz włosy o jakieś 10 cm, uzywam delikatnego szamponu i nic, a w końcu to juz prawie 10 miesięcy od porodu.. Chyba będę musiala zrobic jakieś badania, tylko jakie? Mam wrażenie, że wszędzie walają się moje włosy to staje sie nie do zniesienia. Jak jest u Was? Tez jeszcze wypadają?

Misssi u mnie dokładnie to samo caaały czas wyłażą, jeszcze nigdy mi tak włosy nie wypadały:-(, sciełam do ramion, ale ide sciąc jeszcze krócej:angry:, jak umyje to jest ich wszedzie pełno i jak piszesz kazde przeczesanie to mam włosy w ręku:-(, a dodam,ze ja juz nie karmie.... dawno:baffled:
 
dziękuję dziewczyny, widzę że z tym wypadaniem to tak różnie. No ja też mam/miałam :eek: b. grube włosy więc ma co wypadac ale jak tak dalej pójdzie to chyba będe miała prześwity. a o farbowaniu to mogę zapomniec póki co
 
U mnie tez juz nie wypadaja. Ok. 3 miesiaca po porodzie wypaadaly garsciami, ale juz sie uspokoilo. Moge nawet powiedziec, ze jest lepiej jak przed ciaza. :) A karmie cycem nadal. Co prawda jedno karmienie, ale zwsze cos. No i nie biore nic. Za
to paznokcie - tragednia. :(
 
reklama
jejuśku od "za chwilę" biorę się za brzuszki. Chcę robić rano i wieczorem - trzymajcie kciuki.

Włosy już mi nie wypadają :)
 
Do góry