reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja dziecka

hm,moja Natka ostatnio straciła apetyt,nie chce mleka,zupek,jedynie owoce zjada bez grymaszenia
ze spaniem tez nie najlepiej,wstaje 3,4 razy.:baffled:
 
reklama
Magduska, po apetycie mojego dziecka wydawac by sie moglo, ze on powinien wazyc z 15 kg. Tyle co on zje:szok:
Zupki, warzywa, owoce, kaszki, cyc, chrupki, za 300 ml soczku dziennie.
A moze nie bedzie mial tendencji do tycia po mamusi!!!
 
CO MOŻNA PODAĆ NIEMOWLAKOWI NA BIEGUNKĘ ??? Nie wiem co się dzieje, wczoraj podobno cały dzień płakała i się prężyła, w nocy zrobiła kupę 5 razy i słyszę, ze teraz znowu poszło. Znowu nie spaliśmy prawie całą noc. Nie mam, psia mać kontroli nad tym co ona je i zaczyna mnie to potężnie wkurzać:wściekła/y:.
 
Dzien dobry, witamy wszystkich w ten piekny, sloneczny poranek. My juz na nozkach po sniadanku. Erik bawi sie na swojej kolorowej macie z wiszacymi misiami i wszystkie chyba juz pozrywal:-D :-D Silny z niego chlopunio:tak: ;-)
Madzianie mam pojecia, co ci doradzic, bo jeszcze nie bylam w takiej sytuacji:no: Moze zadzwon do pediatry i spytaj, co malej podac na biegunke. U nas zawsze mozna zadzwonic i spytac sie w tzw. lekkich przypadkach, bo przy telefonie u pediatrow "koczuja" pielegniarki dzieciece. Sprobuj, moze obejdzie sie bez wizyty.
 
Madzia, nam sie raz na jakis czas przytrafia jakies male rozwolnionko (widze, ze nie ma zwiazku z tym, co mala zjada... nie wiem skat sie to bierze. pediatra kazala sie nie przejmowac. twierdzi, ze jesli brzuszek nie boli i nie jest to hiperintensywne, to czasami moze tak byc), to daje malej cos (sloiczek) co zawiera jagody. U nas skutkuje. Mam tez w sloiczkach domowej roboty jagody. Daje jej troszke tego soczku z woda.
 
Madziu llakcid dla dzieci malych jakos to podobnie sie nazywa ale pani mgr farmacji bedzie wiedziala o co chodzi...Misia zna nazwe ja to sklerotyczka...pomoze od razu noi marchewka i flipsy zatkaja ...znaczy sie utwardza
 
reklama
My na rewolucje testowaliśmy lakcid, lacidofil i lacidoral... lakcid się najlepiej rozpuszcza tyle tylko ze jest w tych paskudnych szklanych ampułkach. w skutkach raczej nie ma różnicy.
 
Do góry