reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluchów

u chłopców stosowałam ten krem nivea, było ok. ale dziś pierwszy raz posmarowałam nim Milenkę i wyszły czerwone plamki, może zmienili coś w składzie, już więcej go nie będę używać :no:
 
reklama
Dziewczyny, czym smarujecie teraz buźkę maluchów na spacery? Dalej kremem na zimę, a może juz na lato? I jaki krem na lato polecacie?
 
ja uzywam musteli kremik jest swietny. Bambino tez mam ale gorzej sie smaruje. A mustelka tak ładnie pachnie :tak:
a na lato mam Avene +50. Troche drogawy ale i mnie sie troche skapnie :)
 
Ja też mam Mustele, ale na zimno. I też często zapominam smarować. Jak były mrozy to jeszcze pamiętałam, a teraz juz nie bardzo. Ale dziś jak byliśmy na spacerku to tak słonko świeciło Młodemu na twaryczkę, że wypadałoby już powoli pomyśleć o jakimś filtrze.
Marciaa ten kremik Avene to taki specjalny dla dzieci, czy normalny tylko z wysokim filtrem?
 
reklama
Ja rano i wieczorem smaruję buźkę kremem pielęgnacyjnym Hipp; nic specjalnie przed wyjściem na spacer nie stosuję. Jak będzie bardzo ciepło kupię coś z filtrem.
Pozdrawiam
 
Do góry