reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja niemowlaka od A do Z

Dobranocka, ja piorę wszystkie ubranka od urodzenia Jagi w vizirze sensitive i dolewam potem płyn z biedronki eden sensitive i nic się nie dzieje uczuleniowo.
od urodzenia w tym prałaś? Bo chyba się rozejrzę za kupnem. Choć zapach Loveli mi pasuje, to nie dopiera do końca... Muszę zapierać szarym mydłem - wtedy wszystko czyste wychodzi. Wlewam za to płym do płukania Lenor sensitive i nic się nie dzieje :-)
 
reklama
na plamy z kupencji i innych uporczywych jest dobry odplamiacz z biedronki, ten taki w wiaderku. trzeba troche nasypac na plame, zostawic na jakis czas, wyplukac no i pozniej normalnie wyprac.
ja uzywam proszku lovela ale pozniej jeszcze daje na dodatkowe plukanie samą wodą. tak zalecila mi pewna lekarka, bo corka miala wysypke na buźce i klatce.
ale moze teraz kupie plyn lovela, chyba bylby lepszy
 
Ja piorę w Loveli i wciskam przycisk z dodatkowym płukaniem.

ja robie dokładnie tak samo i tez używam Loveli :)

mamaNatki musze spróbować tego odplamiacza z biedronki, bo co prawda moj synek specjalnie się nie brudzi ale już wszystki pieluszki tetrowe mamy oznaczone na zółto ;))
 
Ja używam JELP, i rzeczywiscie, u nas tez nie dopiera plam... bedzie trzeba sie zaopatrzec w jakis dobry odplamiacz
 
Ostatnia edycja:
My pierzemy w Lovelli. Nie mamy jakiś strasznych plam, ale ostatnio zostawiłam wózek na dole na klatce i ktoś mi go czymś oblał i wysypał do środka okruszki chipsów. Niestety plamy po chipsach nie zeszły.
Dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki.
Mój mały urodził się zarośnięt na główce, ale teraz te włoski jakby mu wypadały, gdzie niegdzie łysieje. W jednym miejscu pojawiają się nowe w innym jeszcze nie. Czy to normalne, że tak się włoski wycierają?
 
reklama
Do góry