reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja niemowląt :)

Znaczy ja wkładać tez nie chce.. Ale wacikiem tam niewygodnie dostać sie.. tbi to przy "wejściu" juz do ucha mu sie zbiera i nie wiem czym to bezpiecznie czyścić..
 
reklama
Znaczy ja wkładać tez nie chce.. Ale wacikiem tam niewygodnie dostać sie.. tbi to przy "wejściu" juz do ucha mu sie zbiera i nie wiem czym to bezpiecznie czyścić..

Bunia nam położna mówiła że nie trzeba. Samo odpadnie no chyba że się tzw korek zrobi czyli będzie całe ucho zawalone to wtedy do przychodni albo ten preparat dla dzieci do uszu.
 
Mój też ma "miodzik" i czytałam,że nie powinno sie tego czyścić, bo chroni przed bakteriami, jedynie jeśli jest na zewnątrz to troszkę usunąć, ale nie wszystko, bo można pobudzić produkcję większej ilości. Patyczków nie powinno się używać.
 
reklama
ja nie stosowałam nic lilija, dopóki mu egzema nie wylazła.
Pamitaj , że oliwka (ja nie miałałm wogóle) zatyka pory i skóra nie oddycha. Ja jedynie co kupiłam kosmetyczna oliwe z oliwek do ciemieniuchy jakby olek miał, żeby natłuszczać.
Dzień dobry!
Mam nadzieję że problem z ciemieniuchą udało się rozwiązać? Jeśli nie to polecam spróbować krem na ciemieniuchę marki Oillan Baby. Łagodzi on objawy łojotokowego zapalenia skóry i zapobiega jego ponownemu pojawieniu się. Preparat jest w 100% naturalny. Dzięki zawartości mocznika i kwasu mlekowego pomaga intensywnie zmiękczać naskórek, a także chroni przed powstawaniem nowych zmian skórnych. Ulgę maluszkowi z podrażnieniami i zaczerwienieniami przyniesie D-pantenol. Warto spróbować również szampon z tej samej serii, wspierający działanie kremu.

Dodatkowo na naszej stronie znajdzie Pani informacje o akcji promocyjnej - za zakup produktów Oillan Baby lub Med+ pierwsze 3000 osób, które wyślą paragon, otrzyma kod na zakupy za 70 zł na dowolne produkty Oillan na stronie sklep.kosmetykiaa.pl. Po otrzymaniu kodu można wziąć udział w konkursie - wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe na stronie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody :)

Wszystkie produkty marki Oillan można kupić w aptekach (ich dostępność można sprawdzić na stronie www.ktomalek.pl).

W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, zachęcam również do kontaktu pod adresem: oillan@oillan.pl
Online Ekspert marki Oillan
 
Do góry