reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja styczniowych maluszków; kupki, skóra, itp.

Dziewczyny, a ja z innej beczki.
Podobno jutro ma być niewielki mrozik i tak sobie myślałam, żeby Bartusia wziąć na dwór na spacerek. Tylko nie bardzo wiem czy bez wcześniejszego "werandowania" mogę go tak od razu na dwór wywieść i na jak długo?:confused:
 
reklama
Dziewczyny, a ja z innej beczki.
Podobno jutro ma być niewielki mrozik i tak sobie myślałam, żeby Bartusia wziąć na dwór na spacerek. Tylko nie bardzo wiem czy bez wcześniejszego "werandowania" mogę go tak od razu na dwór wywieść i na jak długo?:confused:

Astrid ja nie werandowalam,pierwszy spacer mielismy przy minus 3 jakies 20 minut....Zyjemy;-)
 
No prosze nie dawno pisałam że kikut nie odpadł i przyszedł czas na zmiane pampersa a tam odpadły kikut:-D

Co do werandowania ja ani Dominisia nie werandowałam ani Alanka bo i też np.już w poniedziałek jechałam na ośrodek aby zdjąć szwy a dzieciaczki z nami tak więc styczność z mrozem już miał tak samo jak ze szpitala wychodziliśmy i też tak było przy Dominisiu co ja poprostu poczekam na "cieplejszy" dzień i pójde na mały spacerek:tak:
 
My werandowaliśmy i starszą córę i młodszą. Z Anią na spacerki już chodziliśmy zanim przyszły te wielkie mrozy. Dziś też było ciut cieplej i mieliśmy 20 minutową wycieczkę do przychodni na szczepienie :tak:
 
Byłyśmy wczoraj na USG bioderek i niestety okazało się że lewe nie jest do końca prawidłowe. Pani dr zaleciła szerokie pieluchowanie i do kontroli za 6 tyg. mam pytanie czy któras z was stowowała to pieluchowanie?? czy jak na pampersa założę dwie tetrowe i na to pajacyka to wystarczy, czy on je przytrzyma na swoim miejscu??
 
kaskag zobaczysz, jeżeli nie są takie specjalne agrafki do zapinania pieluch, albo majteczki na wierzch. mi śpioszki przetrzymują pieluchę bo ja profilaktycznie podwójnie do pielu****ę 3 miesiąca.
 
yol_a ty chyba pisałaś, że lekarka jakaś znajoma zaleciła ci bella happy zamiast pampers? Widze i ja zasadniczą różnicę na plus happy, pampers są cieniukie, bella szersze., sztywne i tez wolę je w związku z tym. kaskag - polecam jak musisz tym bardziej szeroko
 
kajatak to ja pisałam, polecił mi je cudowniasty pediatra, który oprócz szerokości polecał też je ze względu na wkład- tu jest lignina, może trzeba je częściej zmieniać, ale to nie problem.;-)
 
kajatak to ja pisałam, polecił mi je cudowniasty pediatra, który oprócz szerokości polecał też je ze względu na wkład- tu jest lignina, może trzeba je częściej zmieniać, ale to nie problem.;-)

Wiesz co .. i mnie cos przelatują :wściekła/y:albo je źle zakładam albo mam za małe - używasz tych newborn 2-5kg? Pamapersy mam te 3-6 kg i chyba są większe może przez to lepiej ubrać?
Faktycznie w cenie mała różnica ale zalezy mi na tej sztywności wiec moge przebierać częściej:tak:
 
reklama
wywaliłam opakowanie ale zaraz popatrzę w necie;-) tak niebieskie 1, ale kolejne mini sa 3do6kg może spróbujmy
 
Ostatnia edycja:
Do góry