reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ciąża, kłucie jajnika

Dołączył(a)
9 Styczeń 2024
Postów
5
Cześć. Ponad tydzień temu dowiedziałam się, ze jestem w ciąży (test ciazowy).
Pierwsza betę wykonałam 03 styczeń. Na dole przedstawię wyniki:
3 stycznia wyniosła 61 progesteron 25
5 stycznia 196
8 styczeń 541

8 stycznia strasznie zle się czułam, gorączka łamanie w kościach. Dziś już lepiej, wszystkie dolegliwości ustaly lecz zwróciłam uwagę na kucie jajnika lewego. Nie jest to mocny bol po prostu zauważalny, nasila się gdy leżę na wznak.
Bardzo się stresuje. To moja pierwsza ciąża, nie mam od kogo dowiedzieć się czy tak to powinno wyglądać.Z tego co przeczytałam na wizytę u ginekologa jest jeszcze za szybko. Co sądzicie? Przyrosty są ok? Tak bardzo się denerwuje, naczytałam się o ciążach pozamacicznych. Mam problemy z żelazem.. proszę o jakakolwiek odpowiedz. Dopisze jeszcze ze ostatnia miesiączka zaczęła mi się 6 grudnia.
 
reklama
Cześć. Ponad tydzień temu dowiedziałam się, ze jestem w ciąży (test ciazowy).
Pierwsza betę wykonałam 03 styczeń. Na dole przedstawię wyniki:
3 stycznia wyniosła 61 progesteron 25
5 stycznia 196
8 styczeń 541

8 stycznia strasznie zle się czułam, gorączka łamanie w kościach. Dziś już lepiej, wszystkie dolegliwości ustaly lecz zwróciłam uwagę na kucie jajnika lewego. Nie jest to mocny bol po prostu zauważalny, nasila się gdy leżę na wznak.
Bardzo się stresuje. To moja pierwsza ciąża, nie mam od kogo dowiedzieć się czy tak to powinno wyglądać.Z tego co przeczytałam na wizytę u ginekologa jest jeszcze za szybko. Co sądzicie? Przyrosty są ok? Tak bardzo się denerwuje, naczytałam się o ciążach pozamacicznych. Mam problemy z żelazem.. proszę o jakakolwiek odpowiedz. Dopisze jeszcze ze ostatnia miesiączka zaczęła mi się 6 grudnia.
Tak, przyrost bety masz dobry. Kłucie w jajnikach, pobolewanie brzucha jak na okres to całkiem normalne. Myśle, ze niedługo możesz się umówić do lekarza. Mój ginekolog powiedział, żebym na wizyte przyszła Ok 10 dni od spodziewanej miesiączki.
 
Tak, przyrost bety masz dobry. Kłucie w jajnikach, pobolewanie brzucha jak na okres to całkiem normalne. Myśle, ze niedługo możesz się umówić do lekarza. Mój ginekolog powiedział, żebym na wizyte przyszła Ok 10 dni od spodziewanej miesiączki.
Zauważyłam ze 3 wynik nie ma takiego dużego przyrostu jak pierwszy z drugim. Nie powinno być więcej? Jutro skontroluje ostatni raz i będę czekać za wizyta.
 
Nie jest mała według mnie . Ja przy cp miałam delikatne bóle podbrzusza, myślalam, że to norma . Dopiero w dniu gdzie trafiłam na SOR miałam silny ból lewej strony. Bolała mnie bardziej pachwina i krzyże.
 
reklama
Do góry