reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza @ po porodzie

mi się wydaje że pierwsza miesiączka u kobiety intensynie karmiącej piersią zazwyczaj pojawia się po 6 miesiącach, słyszałam że to taka średnia, ale oczywiście mogą być wyjątki... ja mam nadzieję, że nie odbiegnę od normy :)
 
reklama
Ja biore tabletki Cerezette od 2 tygodni a rodzilam prawie 2 miesiace temu i tez dostalam okres a karmie piersia. Myslalam ze skoro karmie piersia mam "ja" z glowy jeszcze na jakis czas.
 
No to ja się dołączam - też karmię piersią, Jacek ma 9 tygodni i też mam okres. Nie bardzo obfity, ale na pewno nie jest to żadne plamienie poporodowe tylko najnormalniejsza miesiączka!
 
Hej!!!

Wczoraj wrocilam z wakacji i po przyjezdzie tez dostalam okres, a karmie piersia cały czas. Myślalam ze dostane dopiero jak Niunia zacznie jesc inne pokarmy. Juz tak sobie myślalam, ze to moze od upałow ::) i z przemęczenia, ale widze ze nie ja jedna dostalam.

pozdrawiam

Danaka
 
Ja też miałam krwawienia i mniejsze bądź większe plamienia przez ponad miesiąc po porodzie. I jak już zmniejszyły się i zmieniły kolor i momentami wogóle ich nie było - z czego się niezmiernie cieszyłam, bo nienawidzę podpasek - to właśnie dostałam okres.
Teraz już jestem pewna, że to był okres - na początku obfite krwawienie, później słabsze i mniej obfite, połączone z bólem w podbrzuszu (ale nie od pierwszego dnia) - trwało równo tydzień. A u lekarz jeszcze nie byłam :/ wiem - powinnam się wstydzić. Jakoś mi nie po drodze :)
pozdrowionka ;)
 
reklama
Witam

Ja zpomniałam napisac, że tez już dostałam okresu pare dni temu. Brzuch nic a nic mnie nie bolał za to krwawienie mam dosyc mocne a zwsze miałam bardzo słabiutkie :( No cóż znów sie zaczyna co miesięczna męczarnia tymbardziej, że nie moge stosowac tamponów bo mi się po porodzie zrobiła mała nadżerka :mad:
Pozdrowionka
Sylwia
 
Do góry