reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza @ po porodzie

Jestem wzruszona... :p

Maryś, byłaś twardą zawodniczką.

Zostałam sama. No cóż... "na każdym szczycie jest się nad przepaścią" jak powiedział Lec. Teraz wypada czekać, może stuknie mi te pełne 2 lata...
 
reklama
najgorsze to czekanie...

boli mnie brzuch już tydzień i czekam i czekam i cholera mnie bierze a potem znowy bedę co godzinę biegać z paniką żeby nie "zabarwić"
biaa sukienka i białe spodnie wisza grzecznie w szafie
 
a mi zaczyna wracać napiecie przed :-[ a było tak sympatycznie bezboleśnie 8), chociaż pierwsze 4 takie były, zawsze to coś :p
 
u mnie @ od wczoraj ale się paskudnie czuję strasznie boli mnie głowa, dzisiaj wstałam też z okropnym bólem głowy
 
reklama
Do góry