reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze buty - kiedykupić, jakie i gdzie

reklama
nas też niedługo czeka zakup pierwszych bucików ...
co prawda pierwsze trzewiczki po starszej są idealne i prawie nie chodzone, ale ona ma wieeelką stopę i startowała z rozmiaru 21 :baffled:

teraz przymierzam się do takich
półbuty dziecięce - Buty dziecięce - Dziewczęce - DEICHMANN

osobiście bardzo lubię buciki Elefantena, bo są na prawdę super jakości, a ceny mają przystępne :tak:
a te z linku są idealne na pierwsze kroczki - mięciutka skóra i super elastyczna podeszwa :tak:

mała od ok 2 tyg śmiga po domku w pantofelkach z Zetpolu :tak: starsza też uczyła się chodzić w pantofelkach :tak:
nie marzły jej stópki (parter) i nie ślizgała się na panelach i kafelkach ....
no i nie było problemu z upadkami, jak trzeba było założyć 'prawdziwe' butki i iść na pierwsze piesze spacery ...
 
A stópka się nie poci w tych paputkach?

No, ja zdecydowanie pierwsze butki z usztywnioną piętką kupię.

nie poci się - to jest naturalna mięciutka skóra; właśnie w tych befado i tego typu potrafi się spocić;
dla Ninki wiele par kupiliśmy w deichmannie, są całkiem porządne i cena do zaakceptowania; buty typu Bartek czy Ecco nawet ortopedzi nam odradzali - tzn. nie tyle odradzali, co utrzymywali, że cena jest przesadzona i można kupić znacznie tańsze równie odpowiednie buty; i szczerze powiedziawszy, skoro dziecko nie ma problemów ze stopami, nie wymaga specjalistycznego obuwia, to nie dalabym 200 za buty, w których pochodzi parę tygodni...

w Zetpolowych butkach strasznie się Nince nóżki pociły - musiałam bardzo często kupować nowe;
 
Ostatnia edycja:
A wiecie, że te paputki robią jakieś 25 km ode mnie:) moja siostrzenica takie miała, są mięciutkie i naprawdę wygodne,. zdarła 3 pary :)
 
jezeli juz pewnie bedzie chodził to jak najbardziej trzeba miec buty dobrej jakosci a nie byle jakie :) ale do takiego nieślizfania zetpol chyba wystarczy :)
 
czyli mnie to czeka za ok 1 m-c bo Mati sie juz dzisiaj zaczął puszczać ścian i chciał iść do przodu do krzesła tylko podleciałam i go chwyciłam:szok:
On mnie przeraża:szok:

Czytałam gdzieś że na pierwszy but najlepiej wybrać sznurowany bo najlepiej przylega do stópki
 
reklama
Do góry