reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Przy pierwszym invitro. Ja jestem dobrze nastawiona, wiem jakie sa statystyki ale za bardzo sie nakrecam
mnie sie nie udaly pierwsze 2 transfery :( zobaczymy co bedzie dalej....
a co do stymulacji to mialam dwa razy i zawsze czulam sie dobrze w trakcie i po punkcji :) ale po punkcji zawsze bralam kila dni L4 dla regeneracji
 
PRP to wlewy z osocza bogatopłytkowego. Proponowała mi to gin, ale nie zdecydowałam się. Podobno bardzo korzystnie wpływa na endometrium.
(Jeśli gadam pierdoły to niech ktoś mnie poprawi)
 
reklama
PRP to wlewy z osocza bogatopłytkowego. Proponowała mi to gin, ale nie zdecydowałam się. Podobno bardzo korzystnie wpływa na endometrium.
(Jeśli gadam pierdoły to niech ktoś mnie poprawi)
Prawdę gadasz ja będę miała bo moje endometrium bardzo słabo rośnie, ostatnio w 8 dc miało tylko 4mm . Normalnie taki zabieg kosztuje w mojej klinice 2000 a w tym roku robią to za 800zł
 
Ostatnia edycja:
Do góry