reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
ja i moje sikanie od 3dpt też podziwiamy 😂
Give Me Five GIF by Brooklyn Nine-Nine


4 dpt... z założeniem, że jeśli nic nie wyjdzie, to przecież jeszcze nic nie znaczy 😄
 
Hej, czy jesteście w stanie mi podpowiedzieć, czy wynik z biopsji endometrium na komórki NK "CD56+ w ok 43 kk/HPF" jest mocno przekroczony? Jest to wynik z Alabu, pobierany w klinice. Nie ma do tego wyniku żadnego opisu,ani norm podanych.
 
@Bolilol jakieś zmiany u Ciebie?
to zależy jak aktualne masz informacje :) generalnie to drugi transfer się udał, jestem już za półmetkiem ciąży :)

A jak u Ciebie? Te wyniki biopsji endometrium to już powtórne po antybiotykoterapii czy pierwsze? Niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, bo sama nie miałam nigdy do czynienia z tym tematem
 
to zależy jak aktualne masz informacje :) generalnie to drugi transfer się udał, jestem już za półmetkiem ciąży :)

A jak u Ciebie? Te wyniki biopsji endometrium to już powtórne po antybiotykoterapii czy pierwsze? Niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, bo sama nie miałam nigdy do czynienia z tym tematem
Łooo ale zleciało!!! Rzadko teraz tu zaglądam i proszę jaka niespodzianka! Cudowne wieści!!! Bardzo się cieszę ❤️❤️a u mnie drugi transfer biochemiczna, czekam na trzeci- ostatni.
Pierwsza biopsję Endo miałam przed pierwszym transferem. W zeszłym miesiącu robiłam histeroskopię i przy okazji chciałam sprawdzić stan zapalny, żeby ze spokojną głową podejść do ostatniego transferu.
Dużo zdrówka dla Was! Rośnijcie zdrowo 😍🤗
 
Cześć

Jestem tu nowa :). Zaczynam swoją walkę z in vitro. Czekam na miesiączkę żeby zacząć przyjmować antykoncepcje. Dużo czytam i z każdą wiadomością jest coraz bardziej przerażona. U mnie stwierdzono niską rezerwę jajnikową 1,23 i niedrożne jajowody (lewy niedrożny, prawy nie ma stałego przepływu), u męża słabą jakość nasienia (morfologia 2%). Staram się pozytywnie do tego nastawić ale jakoś po tym co poczytałam na innych forach strasznie przeżywam. Jestem już po jednym poronieniu 6tc po ciąży naturalnej. Macie jakiś sposób żeby trochę wyluzować 😂?
 
Cześć

Jestem tu nowa :). Zaczynam swoją walkę z in vitro. Czekam na miesiączkę żeby zacząć przyjmować antykoncepcje. Dużo czytam i z każdą wiadomością jest coraz bardziej przerażona. U mnie stwierdzono niską rezerwę jajnikową 1,23 i niedrożne jajowody (lewy niedrożny, prawy nie ma stałego przepływu), u męża słabą jakość nasienia (morfologia 2%). Staram się pozytywnie do tego nastawić ale jakoś po tym co poczytałam na innych forach strasznie przeżywam. Jestem już po jednym poronieniu 6tc po ciąży naturalnej. Macie jakiś sposób żeby trochę wyluzować 😂?
Witamy
Nie da się wyluzować🤣
Jak już czytałaś In vitro to stres i nauka cierpliwości. Będziecie korzystać z dofinansowania?
Nie masz takiej niskiej rezerwy ,
 
reklama
Witamy
Nie da się wyluzować🤣
Jak już czytałaś In vitro to stres i nauka cierpliwości. Będziecie korzystać z dofinansowania?
Nie masz takiej niskiej rezerwy ,
Chcielibyśmy ale dowiemy się dopiero w czerwcu czy w placówka w której jesteśmy należy do programu. Docelowo mamy odłożone na dwie pełne procedury in vitro bez dofinansowania. Wynik rezerwy jest jeszcze w granicy normy ale patrząc na inne kobiety, które tu piszą mam wrażenie że bardzo małe. Wynik jest z 31 maja zeszłego roku więc nie wiem jak jest teraz. Będę w najbliższym czasie powtarzać badanie.
 
Do góry