reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
To dobrze.. człowiek spokojniejszy odrazu jak lekarz odpisze i powie że wszystko okej 😊
To prawda...jutro mam wizytę i jeśli endometrium będzie prawidłowe w następnym tygodniu pewnie czeka mnie ten wyczekany transfer 😊 jest to nasze pierwsze podejście, także trochę się stresujemy...powiedzcie dziewczyny czy brałyście po transwerze l4? Czy po transferze lezalyscie? Brałyście wszystkie suple czy coś odstawilyscie? Ja do tej pory biorę witaminę C, A, E, cynk, omega 3, koenzym q10, kwas foliowy oraz magnez. Do tego codziennie porcja moreli i orzechów brazylijskich, zakwas z buraka...już nie wiem co mogę jeszcze zrobić, aby było dobrze
 
To prawda...jutro mam wizytę i jeśli endometrium będzie prawidłowe w następnym tygodniu pewnie czeka mnie ten wyczekany transfer 😊 jest to nasze pierwsze podejście, także trochę się stresujemy...powiedzcie dziewczyny czy brałyście po transwerze l4? Czy po transferze lezalyscie? Brałyście wszystkie suple czy coś odstawilyscie? Ja do tej pory biorę witaminę C, A, E, cynk, omega 3, koenzym q10, kwas foliowy oraz magnez. Do tego codziennie porcja moreli i orzechów brazylijskich, zakwas z buraka...już nie wiem co mogę jeszcze zrobić, aby było dobrze


Mi lekarka zaleciła tylko Femibion 0 i witaminę D
 
To prawda...jutro mam wizytę i jeśli endometrium będzie prawidłowe w następnym tygodniu pewnie czeka mnie ten wyczekany transfer 😊 jest to nasze pierwsze podejście, także trochę się stresujemy...powiedzcie dziewczyny czy brałyście po transwerze l4? Czy po transferze lezalyscie? Brałyście wszystkie suple czy coś odstawilyscie? Ja do tej pory biorę witaminę C, A, E, cynk, omega 3, koenzym q10, kwas foliowy oraz magnez. Do tego codziennie porcja moreli i orzechów brazylijskich, zakwas z buraka...już nie wiem co mogę jeszcze zrobić, aby było dobrze
Hej, ja zostałam po transferze z magnezem i mama dha premium plus, resztę odstawiłam. Ten kompleks wit. Ma wszystko co potrzeba. Żeby zapobiec skurczom brałam 600/800 mg magnezu, na dzień dzisiejszy 17 tc. Z czasem zmniejszałam dawki magnezu i aktualnie biorę 300. Przy mocniejszych skurczach możesz brać nospe zwykłą 6tab. Dziennie, lub nospa max 3 tab. Dziennie. Koniecznie odstaw koenzym, to już po punkcji odstawiamy.
L4 wzięłam po 8 tc. Po transferze się oszczędzałam, ale oczywiście spacerki i normalny tryb życia.
Powodzenia 🫶🏻
 
Hej, ja zostałam po transferze z magnezem i mama dha premium plus, resztę odstawiłam. Ten kompleks wit. Ma wszystko co potrzeba. Żeby zapobiec skurczom brałam 600/800 mg magnezu, na dzień dzisiejszy 17 tc. Z czasem zmniejszałam dawki magnezu i aktualnie biorę 300. Przy mocniejszych skurczach możesz brać nospe zwykłą 6tab. Dziennie, lub nospa max 3 tab. Dziennie. Koniecznie odstaw koenzym, to już po punkcji odstawiamy.
L4 wzięłam po 8 tc. Po transferze się oszczędzałam, ale oczywiście spacerki i normalny tryb życia.
Powodzenia 🫶🏻
Czemu trzeba odstawić koenzym?
Pytam z ciekawości:)
 
Czemu trzeba odstawić koenzym?
Pytam z ciekawości:)
Podrzucam fajny link

Koenzym wpływa na jakość komórek, a po transferze traktujemy siebie jak w czasie ciąży, więc może dlatego nie można go brać nie odpowiem dokładnie, ale tak to wniosku 😉
 
Dziewczyny przepraszam że się wyłączyłam z forum. Miałam transfer 21 marca, z testem czekałam do dzisiaj żeby sobie nie psuć świąt......mam wynik ,
Dziś jest 12 dpt ale beta słaba 33.30 mlU\ml
Progesteron 66.29 ng\ml
 
Dziewczyny przepraszam że się wyłączyłam z forum. Miałam transfer 21 marca, z testem czekałam do dzisiaj żeby sobie nie psuć świąt......mam wynik ,
Dziś jest 12 dpt ale beta słaba 33.30 mlU\ml
Progesteron 66.29 ng\ml
Ale jednak coś jest, nie smuc się...miejmy nadzieję, że będzie ładnie rosła 😊
 
Ja transfer mam jutro...bardzo się boję, ale jestem dobrej myśli. Dziś czytałam o ananasie i go kupiłam. Jak myślicie dziewczyny warto go zjeść po czy to jednak bajki??
 
reklama
Do góry