reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy Maluchow i kopniaki!!!

oj laseczki ale Wam zazdroszczę Tych kopniaczkow i łaskotanek w brzuszku...w ciązy to chyba jedna z najpiekniejszych rzeczy:-D:-D:-D
Niech maluszki dokazują......a coo:tak:
WSZYTSKIEGO DOBREGO DZIEWCZYNY !
 
reklama
Ja pierwsze ruchy poczulam w 16 tyg:-). Teraz sa dlugie przerwy. Naprzyklad wczoraj dzidzia wiercila sie i dawala znac o sobie a dzis nic:-(. Oczywiscie chciala bym isc odrazu na USG zeby zobaczyc czy sie rusza ale to normalne.:tak:
 
Ja powoli zaczynam sie niepokoic:zawstydzona/y:. Tak czytam te wasze przezycia z kopniaczkami a u mnie jeszcze nic. Czasem czuje jak w jelitach mi sie przelewa i to wszystko.:-( Na USG malenstwo fika koziolki ale ja niestety nic jescze nie czuje, moze to dlatego ze mam duzy brzuch:sorry2: i dzidzia ma duzo miejsca?
Pozdrowiam wszystkie przyszle mamunie.:-)
 
Ja powoli zaczynam sie niepokoic:zawstydzona/y:.
eeeee....w 18 tygodniu to jeszcze się nie ma czym niepokoić:) Może być tak jak piszesz, ze z powodu dużego brzucha nic nie czujesz, może masz dużo wód, które ruchy tłumią - najważniejsze, że na USG i w badaniach widać, że dziecko się rusza, a Ty możesz to poczuć dopiero za jakiś czas. Moje rusza się odczuwalnie dopiero od jakiegoś tygodnia i też trudno mówic o jakiś spektakularnych wrażeniach - żadnych efektownych kopniaków itp.:-)
 
U nie podobnie...raz się cały czas wierci ( jak dziś ) a kiedy indziej mam wrażenie że nic w moim brzuchu nie ma, ostatnie dwa dni prawie w ogóle nie czułam ruchów!!:szok::szok:No ale dziś wszystko wróciło do normy, chyba dzidzia wyczuła,ze wróciłyśmy do domku :-):-D
 
witajcie wkoncu i ja moge sie dopisac, cos jakby ruchy czuje juz od 2ch tygodni,ale ciągle jakos nie wierzylam,ale dzis rano jak mnie maleństwo zaczelo kopac to poczułam reką przyłożona do brzuszka!!,chyba to byl sprzeciw przeciwko tak szybkiemu wstawaniu - po 4tej) super uczucie,czekam teraz kiedy mąż bedzie mogl tez to poczuc:) pozdrawiam
 
hejka, ja ruchy dziecka czuje już od 19 tygodnia, to jest wspaniałe uczucie. Mąż już też czuł ale długo nie może 3mać ręki bo się zaraz wzrusza :-)
 
Ale fajnie, ze jestescie juz taaakie skopane;-):-D
A te ktore nie sa - cierpliwosci!!!!

Mnie Kuba kopal w 16tc a teraz w 21 ;-):-) a niby druga ciaza to wczesniej powonno sie czuc i to, ze blizniaki... a tu prosze 5 tygodni pozniej ale sie doczekalam:-) jeden mnie kopie na dole a drugi u gory:-D:-D:-D
 
reklama
U mnie to chyba jakiś piłkarz rośnie... ;-)codziennie od 24 zaczyna i potem koło 2 w nocy zasypia... a w ciągu dnia to tak koło 11, 16 i 18 :-pale naprawdę to jest niesamowite... :-)
 
Do góry