reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... I kolejne rowniez! :)

Kaśku- Kochana mamy takie same zjeżdżalnie!!!! :tak::-D Jas zachwycony !
Dziewczynki co pichcicie na przyjęcie urodzinowe? Pieczecie tort??? Ja zrezygnowałam z zakupu torta bo mi kilka firm krzyknęło za 2,5-3 kg tort w kształcie Elma 450-650 złotych to dziękuje bardzo.... to za te pieniądze mój Syn by miał plac zabaw! Więc robię torta sama :p Ambitnie - w kształcie Elma:p Nie wiem jakim kremem przełożyć Może coś polecicie i wogóle jakie menu planujecie.
jak Elmo to moze truskawkowe nadzienie bo czerwone :-p, ja robie tort truskawkowy, zamiast kremu bita smietana z mascarpone albo mascarpone z rozpuszczona czekolada. jest pyszny latwy niezawodny i wszyscy sie zajadaja :-) Poza tym pewnie jakies paroweczki w ciescie francuskim dla dzieci, jakies salatki na zimno, moze cos z grila
 
reklama
Perfecta ja robię wszystko na styl hello kitty wiec wszystko różowe;)
ale mysle ze Tobie najłatwiej bedzie z truskawek zrobić, ewentualnie w gre wchodzą barwniki!a Ty chcesz samą głowę???

Co do dalszego menu nie mam pojęcia bo nie wiem czy nie zrobimy w barze wszytsko zależy czy mąż dostanie wolne;(
 
my jutro mamy imprezke
tort piecze moja bratowa, truskawkowy z MW
ciacha piecze siostra wiec mi zostana zakaski dla doroslych
dla dzieciaczkow przygotuje domowe nuggetsy i frytki z keczupem bo to przysmak Jaska
prezent urodzinowy juz dostal bo dal mu tata jak do nas przyjechal- bobbycar
ja dodatkowo kupie mu kolejke BRIO

perfecta p[owodzenia w robieniu torta
a elmo to ulubieniec Jaska? mojego Jaska fascynuje strazak Sam ale tortu Sama sie nie podejme
 
dziewczyny macie już kupione lub upatrzone rowerki biegowe? Mozecie coś polecić?


Polecam tego KETTLER ROWEREK BIEGOWY SPEEDY 10 BEZ PEDAŁÓW 24h (2368835652) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
znajoma ma i jest bardzo zadowolona, kierownica regulowana wiec rosnie wrac z maluchem bardzo niski jest i szczerze powiem ze nizszego niewidzialam;/ to jest 31cm.
Wlasnie sama sie nad nim zastanwiam....bo rozwazam zjezdzalnie i niewiem co kupic;/
 
reklama
My mamy z pedałami od razu taki na 4 kółkach mały sięga do pedałów ale do jazdy się nie rwie...do odpychania się ma plastikowy motor i korzysta z niego tylko jak mamusia mocno trzyma motor- jak tylko trochę się przechyli to od razu zsiada i nie chce jeździć.
 
Do góry