reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
Ryba ale twój syn wydoroślał, w tej koszuli wygląda jak mały kawaler;-) fajne prezenciki dostał a torcik wygląda przepysznie:-p

A ja jestem załamana bo okazało sie że nie mamy lokalu:angry: Właściciel twierdzi, że podalismy zły numer telefonu i nie mógł sie do nas dodzwonić więc nas wykreślił, spoko, nie!!! Jak mogliśmy podać zły numer, przeciez mamy jeden i ten sam od lat!! Pewnie pracownica, z która rozmawialiśmy źle zapisała:wściekła/y: Ale w końcu zostalismy na lodzie i dziś szukam lokalu.
Mam dwa do wyboru, ale są dużo droższe, więc postanowilismy, że nie będzie obiadu tylko kawa i kolacja, a jak sie komuś nie podoba to :-p:-p:-p Oczywiście teściowa juz sokmentowała nasz pomysł, "kto to widział, żeby taka impreza i to w niedziele bez obiadu...":angry::wściekła/y::no:
Szczerze mówiąc, mam to gdzieś, tzn zdanie osób niezainteresowanych bezpośrednio. Robimy tak jak chcemy!! W końcu to dla naszego dziecka!!
 
reklama
Widze ze Nasze Dzieciaczki dostaja wspaniale prezenty :tak::-)

Ryba tort wyglada swietnie! :-) A Filipek-sama slodycz :cool2:

Lucy wspolczucia :-(no to niezle Was wyrolowali z ta knajpka :no:a co do tesciowej to lej na nia sikiem prostym :-p:tak::cool2: ja uleglam moim tesciom przy chrzcie i zalujemy z G tego do dzisiejszego dnia :-( ale czasu nie cofniemy. Przynajmniej teraz do roczku nam sie nie wpieprzali ale i tak wiem ze bolal ich fakt ze jedyne sooby z och rodziny (chrzestny Oliwii z zona i dziecmi) nie zostali zaproszeni. Ale to juz byla decyzja G i je sie z niej baaardzo ucieszylam :-pBo niestety ale z chrzestnym to wtopilismy jak eni wiem :no::-:)wściekła/y:

A my teraz w sobote mielismy msze roczkowa. Byla to msza laczona z msza mojego brata z okazji 18stki. Oliwia cala msze biegala jak wsciekla po kosciele a ja w butach na obcasach za nia :szok::-D:-D WIdok komiczny:-p:-D Na glowke miala zrobiony wianuszek z malymi bialymi rozyczkami ale u Oliwi na glowce w czasie calej mszy byl on moze w sumie 3 minuty :eek::-D Po mszy byla impreze mojego brata a nasza Corenka dostala jeszcze dwa prezenty urodzinowe:-):
-od sasiadki mojej mamy pieniazki :szok: (i to ladna sumke:-p)
-od mojego wujka i cioci laptopa :tak::-D
-no i jeszcze cale mnostwo czekoladek typu Kinderki
 
Lucy,no to niezle Wam narobili w tym lokalu - tez bym sie wkurzyla,jak nie wiem. :no:

Luczynko,My caly czas czekamy na fotki z urodzinek Oliwki. :-) :tak: A Naszym prezentem sie nie pochwalilas! :wściekła/y: :wściekła/y: :-( :-p :-D ;-)
 
My już też po imprezce roczkowej, która odbyła się wczoraj. Mszę mieliśmy o godz. 12. Kamilek cały czas gonił po kościele poprostu ani na chwilę nie chiał siedzieć. Impreza udana. Kamilek naprzeciw waszyc dzieci nie dostał duzo prezentów tylko kasę :-);-):-D:tak: (ładną sumkę ale jeszcze nie wszystko bo ma dostać jeszcze od chcrzestnej która była nie obecna i mojej babci). Od nas kamilek dostał Warsztat narzedziowy Fisher Price i Arkę noego a od moich rodziców buty zimowe Geox które widać a zdjęciu :-D:-)Wkleje kilka fotek. Jeszcze nie mam wszystkich zdjęć bo brat ma mi przeslaś emailem.
 
Cześć wszstkim!

Wracam po tygodniowej nieobecności, buzia Michasia juz dużo lepiej (miał mały wypadek na placu zabaw).
Nadrabiam zaległości, ogólnie to widzę, że imprezy urodzinowe udane, prezenty super, dzieci przecudne, aż miło zdjęcia oglądać, a w szczegółach:

Thea Emilcia slicznie wyglądała w dniu swojego święta, dostała ślicznego konika i miała piekny torcik mniam mniam ... :-p

Cudek zrobiłaś cudna dekorację :szok: !!!


Ryba30 Kubusiowy torcik is the best !!! Cudny, aż by mi było szkoda takie dzieło zjeść, a Twój mały roczny mężczyzna-Filipek był w swoje urodzinki nader przystojny :tak:

Basiu, śliczne zdjęcia, a Kamilek pięknie wyglądał, koszulka i bezrękawnik ach ach mały przystojniacha :tak:

Lucy79 to fatalnie z tym lokalem wyszło ... ale nie martw się, wszystko się uda zobaczysz, powodzenia życzę!
 
No a teraz o urodzinkach mojego Michasia, które odbyły się tydzień temu. Imprezka była kameralna, byli sami nabliżsi, dzidkowie i chrześni. Tort własnorecznie zrobił mój mąż, stwierdziliśmy, że zrobimy sami, żeby Michaś mógł sobie podjeść swojego urodzinowego torcika i podjadł i to sporo :-).Michas wybrał centymetr krawiecki, widac mu się spodobał bo potem długo się nim bawił. Posiedzielismy trochę w domu a potem poszlismy całą brygadą na plac zabaw. Wiekszość fajnych zdjęć dopiero dziś ściągne z ftp-a od chrzestnego, tutaj umieszczę to co znalazłam na naszym aparacie.

Prawie wszystkie prezenty Michaś dostał już tydzień wcześniej, jeżdżący traktorek od babci, od chrzestengo jeździk-pchacz, od chrzestnej komplecik dresikowy, od dziadków klocki z Wadera middle bloks, a od nas matkę pod pupę i książeczki, od cioci muzyczny bębenek.
Wszystkimi prezentami był oczywiście zachwycony. A ponieważ przedwczoraj miał jeszcze imieninki to dostał jeszcze od babci bluzeczkę, a od drugich dzidków wywrotkę, a od nas kolejną książeczkę i bluzeczkę. On teraz najbardziej interesuje się książeczkami, włazi na kolana i chce żeby mu opowiadać co jest na obrazkach.

Oglnie impreza była udana, a Michaś cały czas maszerował, wszędzie za nim biegałam i pilnowałam żeby nie napsocił.
 
reklama
Zdjęcia:

dekoracja przed rozpoczęciem imprezy:


czekamy na gosci, powoli się schodzą:




Dziadzia czyta Michasiowi:


oto kilka prezentów: mata pod pupę, książeczka, bębenek i jeździk-pchacz:


po napchaniu brzuszków poszlismy wszyscy na plac zabaw, oto Michaś w piaskownicy:


uwaga! biegnę!
 
Do góry