reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
reklama
Witam! Moje Dziecie skonczy roczek 3-go wrzesnia. Bedziemy je obchodzic na minie urlopie tzn jutro rano wyjezdzamy a w srode wracamy. Mala dostala juz od nas prezent w postaci plastikowego konika na biegunach przeznaczony dla dzieci w takim wieku. Jest nim uradowana choc jeszcze dosc nieporadnie na nim sie buja ale i tak ma wielka radosc z tej zabawki.
Urodzinki tzn impreza dla rodziny i znajomych odbedzie sie po powrocie co prawda bez tortu (mala jest skazowcem i nie bedzie dostawac do min.3-go roku zycia produktow z cukrem itp), wiec postanowilam podac ladnie ulozone owoce (byc moze w formie salatki owocowej to podam)
 
Cudek, razem z Filipkiem baardzo dziękujemy za płytkę.
Agutko, Zuzinkowe zaproszenia są super, zdolna mamusia z Ciebie.
Ines, super jest ten ślimak.

A ja w dalszym ciągu nie mam pomysłu na prezent dla Filipka oprócz rowerka, a rodzina zadaje pytania typu:"co kupić Filipowi na roczek?". Impreza urodzinowa będzie 29.09. w domu i nie wiem jak ja pomieszcze tyle osób (ponad 30), alkoholu oprócz szampana na toast nie będzie.
 
Lucy,Zuzia ma taki wozeczek,tylko,ze czerwoniutki w biale serduszka! :-D Jest superowy,a Moja Corcia uwielbia robic lalkom w nim "Aaa" - kiedys filmik wklejalam. :-D :tak:

Cudek,a coz Ty za plytke wysylalas? Zuzia (czyt. Mama :-p) tez chce! :tak: ;-)

Zuzinka dostala juz od swoich pradziadkow prezent urodzinowy. :-D :tak: Nie bedzie ich na Zuzinkowym party,gdyz sa na wczasach,wiec dali Jej juz przed wyjazdem - zloty lancuszek z serduszkiem,w ktorym znajduje sie "Z". :-D :tak: Obiecali,ze jeszcze przywioza cos z wczasow. :-p :-)

pict0002nm6.jpg

A dzis bylysmy z moja Mama na zakupach. :-) Kupila Zuzi prezent na roczek - buciki na jesien. :-D Chciala jeszcze dokupic kozaczki na zime,ale,niestety,nic nie znalazlysmy - tzn. byly jedne z Wojcika,ale za male. :-( Musimy poczekac na dostawe w Bartku. :tak: :-D I te 2 pary bucikow beda prezentem od Zuzi Dziadkow. :-D Ciesze sie,bo jest to baaaaaaardzo praktyczne prezent. :-D :tak:
Narazie chwalimy sie ta para jesienna. :-p :-D

pict0001qr4.jpg


pict0005pg4.jpg


pict0006si7.jpg
 
Agutko, łańcuszek śliczniutki i buciki bardzo ładne. Też muszę kupić Filipciowi buty na jesień, na zimę jeszcze nie będę kupować bo nie wiem jaki będzie nosił rozmiar. Ale podpowiedziałaś mi fajny pomysł i zasugeruje dziadkom żeby kupili Filipowi na urodziny buciki. No chyba, że mają coś innego w planach. Muszę jeszcze porozmawiać z teściową i albo jej powiedzieć konkretnie co ma kupić albo niech da kasę żeby znowu Filip nie dostał lalki lub czegoś innego w jej guście.
 
Agutko ja mam nadzieje, że Liwce ten wózeczek sie tez spodoba:tak:.
Butki dla Zuzi fajne i rzeczywiście bardzo praktyczny prezent:-), moi rodzice tez chcą zafundować wnuczce obuwie jesienno-zimowe, ale jak na razie nic ciekawego nie znalazłam:no:
Ryba myślisz, że twoja teściowa dałaby wnukowi w prezencie lalke?? hehe:-):-D:-):-D no to lepiej zareaguj za wczasu;-)
 
lucy79 pisze:
Ryba myślisz, że twoja teściowa dałaby wnukowi w prezencie lalke??
Lucy, moja teściowa już raz dała Filipowi lalkę, na Dzień Dziecka. I pomimo, że M. wkurzył się i powiedział jej co myśli to ona wcale się tym nie przejęła i śmiała się, że to jest siostrzyczka dla Filipka.
 
śmiała się, że to jest siostrzyczka dla Filipka.

Jak juz mowilam... Zalosna kobieta... :eek: :dry:

A co do bucikow,to w sumie dzieki R. na to wpadlam. :-p :-D On planuje kupic Zuzi kurteczke,wiec ja - idac za ciosem praktycznych prezentow,wpadlam na butki i podpowiedzialam moim Rodzicom,ktorzy nie mieli pomyslu,co kupic swojej Ukochanej Wnusi. :-D :tak:

 
reklama
My jeszcze raz dziękujmy Cudna Aniu za płytke - Majula ją uwielbia, tak samo jak i moi siostrzeńcy!:tak:
Ines ślimak super:tak: - ale Mariczka ma już sprzętów, jak Wy to wszystko mieścicie?:-D:szok::-D
Agutko te same buciki mamy w planach!:tak:

Maja dostanie na urodziny od siostry U. fotelik samochodowy, no i jestem załamana, i tak chcieliśmy jej kupić, więc powinnam się cieszyć, ale sie wkurzam:no:. Bo podobno ten fotelik jest taki że póżniej można miec samo siedzisko. No i z tego co sie domyślam to bedzie cos takiego jak na zdjęciu. Ma ktoś może z Was taki? w nim chyba nie ma regulacji :no: do pozycji półleżacej, normalnie jestem wściekła - bo i tak miałam pieniądze odłożone na fotelik i kupiłabym taki jak ma większość z Was. Ja chyba normalnie powiem siostrze U. o co chodzi i może wymienią w sklepie na inny model - co myślicie?
a może w tych Waszych też tak jest że może późnej byc siedzisko?
203724382
 
Do góry