reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

Kwiateczek napewno lada dzien sie dowiesz,ale jak mowisz ze kreseczki to to napewno zeby ida:-),pod palcem ostre wyczujesz.
 
reklama
U nas jedna jedyneczka (dolna lewa) wychodzi, a prawa się przebija i też ją czuć. Dziś zostałam po raz pierwszy z ogromnym zapałem ugryziona podczas karmienia :sorry2:
 
a my nadal bezzębne:tak: Chociaż widać już male zaczerwienienie na dziąsełkach i opuchniecie może już niedługo i my się zaząbkujemy:tak:
 
Iwonka, kiedy Klaudii wyszły kolejne ząbki?? Bo już widzę 5 na suwaczku ząbkowym :szok::-) To chyba najbardziej uzębiony majowy dzieciaczek:-D
 
Panna Migotka widze ze Igusii ida zabki jak mojej Klaudii,po jedynkach,gorne dwojki :-) I jak jej przebila sie tez lewa dwojeczka to nie dawno pisalam zreszta tu ze przylukalam ze przebily sie na raz druga dwojka gorna i prawa jedynka gorna,a druga gorna jedyneczka juz tez na samym wierzchu,wiec czuje ze lada moment wyjdzie i bedzie 6 ty.
 
Iwonko, cykaj fotki małej, pewnie super fajnie teraz wygląda, pobiła wszystkie maluch na naszym wątku z ząbkami:-), u nas dopiero dwie jedyneczki na dole i dalej eho:-) zobaczymy kiedy znów ruszy góra:-)
 
reklama
No to prosze zabki Klaudii :tak::-D:-D:-D:-D w sumie powinnam zmienic suweaczek na sztuk 6 :-p bo juz tez sie ptrzebil choc tego moze tak na zdjeciu nie widac(mam na mysli prawa jedynke) no i nie zapominajcie o dwoch jedynkach dolnych ;-)
 
Do góry