reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

reklama
Witam,niestety Nastusia nie ma jeszcze ząbków, chociaż dzisiaj zauważyłam ze chyba przebija się górna jedyneczka, i znowu będzie u Nas mały kasowniczek. :-)Chociaż powiem Wam że moje dzieci są uparte jeżeli chodzi o ząbki. Wiktor ma 1rok i 10 miesięcy i do tej pory miał 9 ząbków,i dopiero w ciagu dwóch tyg wyszły mu 4 zębym, akurat wtedy jak był chory:wściekła/y:
 
No i pojawiła się kolejna jedyneczka :-):-):-):-)
Kupiłam małej tą polecaną przez was pastę nenedent, mała tubka za 20 zł :baffled::baffled::baffled::baffled: Wiedzą, na czym kasiurę zbijać :crazy:
 
Gratulujemy zabalow:tak:
wczoraj kolezanka powiedziala ze ona mysli ze ta 2 ka u Konradka to 3ka czyli kiel:baffled: wiecie w sumie to tak dziwnie widac sama juz nie wiem:no:kly wychodza pozniej ale to tak wyglada:sorry:
 
Dzis dowiedzialam sie od tesciowej :zawstydzona/y:,a pozniej sama sprawdzilam ,ze mojemu dziecku wyszla prawa gorna jedynka. Jak dzis w nocy smarowalam jej dziasla zelem to nic nie czulam a okazalo sie, ze zabek przebil sie wczoraj
 
U nas b]nadal brak ząbków. Ale lekarka twierdzi, że to kwestia paru- parunastu dni i powinny się pojawić dolne jedynki i na górze jedna jedynka. Zobaczymy, czy ząbki się posłuchają i się ujawnią:sorry2:;-)
 
pediatra na wizycie powiedziala ze do roku wyjda... a druga nawet powiedziala ze do roku pojdzie ...:baffled: gdzie one to widza nie mam pojecia :no:
 
Hej
4 lutego Szymkowi wyszła druga dolna jedynka no a dziś ma strasznie spuchniete dziąsła u góry, wygada to tak jakby rzebijały sie górne jedyneczki. A on jest taki dzielny, prawie nie marudzi tylko gryzaczek musi byc w pobliżu.
 
Brawa dla kolejnych zebolkow :-)

My czekamy w takim razie teraz na trzonowce patrzac na ta tabele co Shanta znalazla.:tak:

les-dents.gif
 
reklama
Iwonka u nas to juz w ogole cisza:szok:jedynka na dole wyszla 2 mies temu.zaraz zaczela wychodzic obok druga ale stoi wiec chyba sie pospieszylam:baffled:teraz ma dwojke gorna prawa:tak:i juz prawie widac lewa:tak:tak wolnoooooo to idzie:baffled:myslalam ze jak juz zacznie to pojdzie a tu cicho:sorry:no ale coz,czekamy:dry:
 
Do góry