reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy spacer

Jak najbardziej ... spaceruj ile chcesz i na ile maluch pozwoli
Dawid jak jest ciepło to praktycznie całymi dniami przesiaduje na podwórku ...

Miłego spaecrowania :happy:

A moge wiedziec jakich argumentów uzywają Twoja tesciowa i jej mama, aby mówić ze nie powinnas tak długo z dzieckiem chodzić na sapecry?? ... az jestem ciekawa bo szczerze powiem, ze pierwszy raz sie spotkałam, z takim czyms ...
one w sumie uważaja ze jak jest zimno to nie wolno wychodzic a jak katar to juz wogole
ale dzieki dziewczyny jest tak jak myslałam
czyli jak nawiecej powietrza.ja tez sie dusze siedzac w domu
Dzięki podbudowałyscie mnie
:rofl2:
 
reklama
powiedz tesciowej i jej mamie,ze dziecko trzeba dotleniac i hartowac!oczywiscie,ze na dlugo nie wyjdziesz jak jest zimno,ja np nie wychodze ponizej 10 stopni,ale dzis jest ok 16 i wzielam dziecko na dwor,zeby spalo,zabadulasz je i jest mu cieplo.nie mozna przeciez trzymac dzieci pod kloszem.to ty jestes matka i ty decydujesz.powiedz mezowi,zeby z nimi sam porozmawial i juz.
 
powiedz tesciowej i jej mamie,ze dziecko trzeba dotleniac i hartowac!oczywiscie,ze na dlugo nie wyjdziesz jak jest zimno,ja np nie wychodze ponizej 10 stopni,ale dzis jest ok 16 i wzielam dziecko na dwor,zeby spalo,zabadulasz je i jest mu cieplo.nie mozna przeciez trzymac dzieci pod kloszem.to ty jestes matka i ty decydujesz.powiedz mezowi,zeby z nimi sam porozmawial i juz.
A czemu nie wychodzisz poniżej 10 stopni? Czyli w zime nie chodzicie na spacerki?
Z dzieckiem można wychodzić nawet jak jest mróz, ale nie większy niz 5-7 stopni poniżej zera.
 
no moze przesadzilam,ale jak czuje,ze mi jest zimno to raczej z nim tez nie bardzo chce wychodzic,on ostatnio znow w wozku siedziec nie chce i musze go niesc,a jak niose to marznie,a w wozku raczej jest przykryty.
 
justynka faktycznie w tym wieku ciezko wychodzic z dzieckiem, jesli nie chce siedziec w wozku, tylko na raczkach, ale nie powinnas rezygnowac chocby z godzinki dotleniania. My mielismy to szczescie, ze okres siedzacy, ale niechodzacy wypadl na wiosna- lato i wtedy sprawdzil sie rowerek. :tak:
A za 2-3 miesiace Antos zacznie chodzic i wtedy spacer to bedzie dla niego super frajda. I ani lekki mroz, ani snieg nie powinny Wam go odbierac.
 
Ja również spaceruje tak długo jak sie da :tak:i jak na to pogoda pozwoli ;-)nie widzę przeciwwskazań jeżeli Dzieciątko jest zdrowe :-)
 
My na ogół spędzamy na spacerze 3 godziny, chyba że pogoda jest wyjątkowo paskudna, to wtedy 1 godzinę. Ale Łucja zawsze przed- i popołudniowe drzemki odbywa przy otwartym oknie.
I jestem za tym, żeby jednak przemówić do teściowej argumentami, bo jeśli pozwoli się temu pokoleniu gadać, to takie bzdury będą powtarzane jeszcze przez kilka następnych dekad.
 
Maciuś ma 3 miesiące i chodzimy a długie spacery, nawet więcej niż 2 godz jak jest ładnie

PS: najlepsze miejsce dla teścowej - 100 m od domu 6m pod ziemią
 
Tomuś urodził się w czerwcu więc całe lato przebywaliśmy głównie na dworzu - nawet do 6 godzin (cycaliśmy gdzie popadło). Tomek ma starszego brata, więc głównie ze względu na niego chciałam, aby jak najwięcej przebywał na dworzu. Teraz na jesieni spacerujemy 2 razy dziennie - koło południa i po południu razem ze starszym, jak odbieramy go z przedszkola
 
reklama
Wychodz z dzieciaczkiem na tak dlugo jak tobie sie to podoba.To twoje dziecko i ty wiesz co jest dla niego najlepsze.Gdybym ja miala sie przejmowac tym co mowi moja mama lub tesciowa itp to chyba bym zwariowala:-p
 
Do góry