reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pink test - druga kreska

aniaka96

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Styczeń 2022
Postów
43
Cześć!
Staramy się o drugiego malucha, zazwyczaj wszystkie sikańce wychodziły ewidentnie białe bez żadnych cieni, nie pokazywało się również miejsce na drugą kreskę po czasie. Aż do ostatniej serii testów strumieniowym pink o czułości 10 - trzy testy, na każdym po kilku godzinach druga kreska, na jednym ewidentnie różowa. Miała któraś z was tak? Używałam tych testów wiele razy wcześniej i one nigdy nie pokazywały nic prócz jednej kreski i bieli w drugim okienku, nawet po czasie.
 
reklama
Moje pinki i cala.masa testów plytkowych nie pokazaly nigdy cien cienia bez ciazy. Raz tylko z horien paskowe, ale nie wykluczam wtedy biochemicznej, nie badalam bety.
 
Cześć!
Staramy się o drugiego malucha, zazwyczaj wszystkie sikańce wychodziły ewidentnie białe bez żadnych cieni, nie pokazywało się również miejsce na drugą kreskę po czasie. Aż do ostatniej serii testów strumieniowym pink o czułości 10 - trzy testy, na każdym po kilku godzinach druga kreska, na jednym ewidentnie różowa. Miała któraś z was tak? Używałam tych testów wiele razy wcześniej i one nigdy nie pokazywały nic prócz jednej kreski i bieli w drugim okienku, nawet po czasie.
Test odczytany po czasie jest nieważny.
 
Tak. Ja miałam tak w 2 ciążach. Cień cienia pojawił się na Pink teście dopier po czasie . Wiedziałam, że się udało bo nigdy tak nie mam jeśli byl negatyw . Wtedy była biel vizira i po 2 dniach 🤪 oczywiście za każdym razem szłam to potwierdzić robiąc badanie z krwi. Też tak zrób to będziesz mieć pewność. Trzymam kciuki 😊🤞
 
Test odczytany po czasie jest nieważny.
Nie do końca. U mnie po czasie kreski oznaczały zawsze ciaze - robiłam kilka testów i na każdym był cień cienia po czasie ( badanie bety z krwi to potwierdzało bardzo wczesna ciąze - wychwycił mi pink betę 4.8 w przedostatniej i 10.2 w ostatniej 😊 ). W przypadku braku ciąży 2 kreska nawet po dobie się nie pojawiała 🙂
 
Nie do końca. U mnie po czasie kreski oznaczały zawsze ciaze ( badanie bety z krwi to potwierdzało bardzo wczesna ciąze - wychwycił mi pink betę 4.8 w przedostatniej i 10.2 w ostatniej 😊 ). W przypadku braku ciąży 2 kreska nawet po sobie się nie pojawiała 🙂
🤦‍♀️ Do każdego testu jest dołączona instrukcja. Test zwykle odczytuje do 5 min, niektóre do 10. Nie po kilku godzinach. Nie ma testu, którego producent zaleca odczytywać wynik po tak długim czasie. To ze tobie wyszła kreska po czasie a byłaś w ciąży nie oznacza, ze testy można odczytywać po czasie wskazanym na ulotce.
Taki test jest nieważny czy autorka będzie w ciąży czy nie.
 
🤦‍♀️ Do każdego testu jest dołączona instrukcja. Test zwykle odczytuje do 5 min, niektóre do 10. Nie po kilku godzinach. Nie ma testu, którego producent zaleca odczytywać wynik po tak długim czasie. To ze tobie wyszła kreska po czasie a byłaś w ciąży nie oznacza, ze testy można odczytywać po czasie wskazanym na ulotce.
Taki test jest nieważny czy autorka będzie w ciąży czy nie.
Możesz sobie mówić i myśleć co chcesz 😉 Przy braku ciąży ( czy w czasie czy po czasie )miałam zawsze biel vizira. Oczywiście trzeba sprawdzić betę we krwi żeby wykluczyć wynik fałszywie dodatki . Mnie te po czasie nigdy nie zmyliły ...a robiłam testów setki 😉także ulotki ulotkami ..a rzeczywistość jak widać różna.
 
Możesz sobie mówić i myśleć co chcesz 😉 Przy braku ciąży ( czy w czasie czy po czasie )miałam zawsze biel vizira. Oczywiście trzeba sprawdzić betę we krwi żeby wykluczyć wynik fałszywie dodatki . Mnie te po czasie nigdy nie zmyliły ...a robiłam testów setki 😉także ulotki ulotkami ..a rzeczywistość jak widać różna.
Ja miałam wielokrotnie kreski po czasie bez ciąży, więc Twoja teoria się nie sprawdza. To, że wyszła Ci kreska po czasie to był przypadek
 
reklama
Do góry