reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pink test - druga kreska

Możesz sobie mówić i myśleć co chcesz 😉 Przy braku ciąży ( czy w czasie czy po czasie )miałam zawsze biel vizira. Oczywiście trzeba sprawdzić betę we krwi żeby wykluczyć wynik fałszywie dodatki . Mnie te po czasie nigdy nie zmyliły ...a robiłam testów setki 😉także ulotki ulotkami ..a rzeczywistość jak widać różna.
Takie są fakty. Polecam przed nasileniem na test przeczytac dołączona instrukcje.
Nie odczytuje się testow po czasie na nim podanych koniec i kropka. I możesz głosić, ze tobie test odczytany po czasie pokazał ciąże- jak byłaś w ciąży to odczytany o czasie tez by Ci ja pokazał ale nie zmienia to faktu, ze nie jest to reguła.
 
reklama
Takie są fakty. Polecam przed nasileniem na test przeczytac dołączona instrukcje.
Nie odczytuje się testow po czasie na nim podanych koniec i kropka. I możesz głosić, ze tobie test odczytany po czasie pokazał ciąże- jak byłaś w ciąży to odczytany o czasie tez by Ci ja pokazał ale nie zmienia to faktu, ze nie jest to reguła.
Nie prosiłem Cię o rady 🤦 (jakbyś umiała czytać ze zrozumieniem 😉 ). Odpowiadam autorce postu ...Nie pisze koleżance , że na pewno jest w ciąży. Wg mnie jednak ( pisze z własnego doświadczenia i nie tylko + moja przyjaciółka miała podobnie) jest to podstawa do wykonania bety z krwi.
 
Ostatnia edycja:
Nie prosiłem Cię o rady jakbyś umiała czytać ze zrozumieniem 😉 ...odpowiadam autorce postu. Nie pisze koleżance , że na pewno jest w ciąży. Wg mnie jednak ( pisze z własnego doświadczenia i nie tylko + moja przyjaciółka miała podobnie) jest to podstawa do wykonania bety z krwi.
Według mnie test po 5 minutach powinien być w koszu 🤷‍♀️ Nie ma nic racjonalnego i logicznego w odczytywaniu testu po czasie, i później zadawaniu takich pytan na forum.
Jest test negatywny, idzie do kosza, jak się chce można iść zrobić betę. I nie trzeba później się zastanawiać czy kreska po kilku godzinach oznacza ciąże czy nie.
 
Według mnie test po 5 minutach powinien być w koszu 🤷‍♀️ Nie ma nic racjonalnego i logicznego w odczytywaniu testu po czasie, i później zadawaniu takich pytan na forum.
Jest test negatywny, idzie do kosza, jak się chce można iść zrobić betę. I nie trzeba później się zastanawiać czy kreska po kilku godzinach oznacza ciąże czy nie.
Ty masz swoje zdanie, ja swoje. U mnie miało to ogromny sens jak widać. Zrobiłam setki testów ciążowych i bardzo dokładnie czytałam ulotkę - ... Doskonale wiem, że test po czasie może być fałszywie dodatni ( dlatego za każdym razem szlam sprawdzić betę w krwi dla pewności i szczerze, zawsze wiedzialamz że to ciąża bo nigdy tak nie miałam i potwierdzalo się). Na 100 razy tylko 2 razy wyszły mi po czasie kreski ...i to była za każdym razem ciąża. Ulotki więc ulotkami . Beta byla bardzo niska. Pewnie kolejnego dnia pasek wyszedłby w czasie. U mnie 2 mega blada reska pojawiała się po około 20-30 minutach za każdym razem.
 
Do góry