reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piwo bezalkoholowe

Dołączył(a)
9 Luty 2024
Postów
6
Cześć.
Jestem w 25 tygodniu ciąży. I wypiłam połowę piwa bezalkoholowego - Lech smakowy 0,0%. W necie przeczytałam, że nie powinnam pić nawet piwa bezalkoholowego. To był jeden jedyny raz podczas całej ciazy.. myślicie ze mam powód do zmartwienia? Zdarzyła wam się taka sytuacja?
 
reklama
Mozesz wypic, tylko trzeba zwrocic uwage na etykiecie, zeby faktycznie bylo 0.0%. Piwa bezalkoholowe moga miec tam do 0.5% zawartosci alkoholu.
 
Cześć.
Jestem w 25 tygodniu ciąży. I wypiłam połowę piwa bezalkoholowego - Lech smakowy 0,0%. W necie przeczytałam, że nie powinnam pić nawet piwa bezalkoholowego. To był jeden jedyny raz podczas całej ciazy.. myślicie ze mam powód do zmartwienia? Zdarzyła wam się taka sytuacja?
Normalnie można pić piwa 0,0% bo to napój i nie ma alkoholu. Sprawdzać należy te, które mają tylko adnotację „bezalkoholowy” albo „0%” bo potrafią mieć np. 0,5% (czytamy etykiety). Piwa i wina 0,0% nie zawierają alkoholu i są bezpieczne.
 
reklama
Do góry