reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

Siedzę teraz przed kompem, i słyszę jakieś chrobotanie. Patrzę, a Kuba doczołgał się z koca do szafki tv i drapie amplituner od kina domowego! (nie wiem, bo nie widziałam, jak on się doczołgał, bo miał ponad metr, a na razie to Kuba jest mało mobilny - przynajmniej był do tej pory) I dobrze, że tatuś tego nie widział, tej profanacji jego sprzętu :p
 
reklama
Trzeba będzie uważać na wszystkie sprzęty bo tatusiowie poszaleją:)
Maks ostatnio tak skutecznie opluł pilota od cyfry i laptopa przy okazji że enter nie działa a pilot się suszy :p
 
Melduje o ostatnim odkryciu mojej Luli-guziki (tych unikamy)i zamki blyskawiczne. Jak chce miec ja z glowy na jakis czas, ubieram sie np. w polar zapinany na zamek blyskawiczny, sadzam ja sobie na kolanach i moge chwile (przy nowym zamku czasami nawet godzinke) poczytac , czy pobuszowac w necie. Dzisiaj to nawet sama siedziala i rozbrajala zamek, a ugotowalam obiadek.
 
Moja niunia zamki blyskawiczne, guziki, piloty, klawiature, telefony kom. i stacjonarne juz dawno poznala :p :p :p lize, zjada itp rzeczy z nimi robi, jak narazie nie zaczepia sprzetu domowego bo nie stoi na podlodze i nie dosiega :) ale pewnie juz niedlugo ;)

Ostatnio zaczela stawac wszedzie gdzie sie da w wozku nawet sobie sama daje rade a ubaw ma po pachy smichy chichy takie odchaodza ze szok :D ;D

Za mnie sie chyta, za bluzke, wlosy, za wszystko za co sie tylko mozna podciagnac i stanac na nozkach :)

Sprytne te nasze brzdace jak nie wiem :D :laugh: ;) ;D :D
 
Paris ma juz od dawna swoją komórę, pilota i ....reklamówki :p
a komóra wcale nie była by fajna gdzyby nie przywiązana do niej część od smyczy ;D
pilotem sie bawi ale tylko chwilkę, bo sie go kiepsko gryzie :p
reklamówki są lepsze...
 
u Rozi zdecydowanie wygrywają reklamówki ;D ;D ;D
choć nie pogardzi, ani pilotem ani komórą, guzikami i zamkami też nie, ale reklamówki są the best!!!
 
u nas jeszcze świetne są paprochy z dywanu
czyli takie nitki, które siepią się na brzegach wykładziny :p

i jeszcze ZAMECZKI PRZY BLUZIE - są najlepsze !!!
 
reklama
Do góry