reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie drugi trymestr po neoparine

Wydaje mi się, że plamienie nie będzie związane z neoparine. Ja bym pojechała sprawdzić do lekarza prowadzącego (lub na IP), co się dzieje i nie czekała, że może przejdzie.
 
reklama
Wydaje mi się, że plamienie nie będzie związane z neoparine. Ja bym pojechała sprawdzić do lekarza prowadzącego (lub na IP), co się dzieje i nie czekała, że może przejdzie.
Wczoraj dostałam mocniejszych plamień ,z różową krwią wręcz. Pojechałam na sor ,tam mnie zbadał lekarz i nie widział nic niepokojącego. Kazał leżeć i brać leki jak biorę . Jedynie wczoraj miałam wziąć 3 tabl douphastonu . Codziennie plamie. Juz mi strach chodzić . I leżę .
 
Ja brałam duphaston 3x po 2 tabletki. Do tego nospa, spasmolina, magnez i nie pamiętam co jeszcze.
A nie masz jakiejś infekcji? Może warto posiew zrobić?
 
Do góry