reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie drugi trymestr po neoparine

Kati33

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Luty 2022
Postów
97
Hej dziewczyny. Potrzebuje dobrego słowa i wsparcia. A więc . Straciłam 5 ciąż . Jedno dziecko zdrowe ,urodzone siłami natury . Dziś 16 tydzień i 2 dni . Biorę neoparine w brzuch oraz douphaston. Czy któraś z Was brała coś podobnego i również zauważyła plamienia przy podtarciu po siusianiu ?nie wiem co robić . Na razie się obserwuje . Boje się .. choć mam nadzieję..
 
reklama
Hej dziewczyny. Potrzebuje dobrego słowa i wsparcia. A więc . Straciłam 5 ciąż . Jedno dziecko zdrowe ,urodzone siłami natury . Dziś 16 tydzień i 2 dni . Biorę neoparine w brzuch oraz douphaston. Czy któraś z Was brała coś podobnego i również zauważyła plamienia przy podtarciu po siusianiu ?nie wiem co robić . Na razie się obserwuje . Boje się .. choć mam nadzieję..
Pytam o plamienia po zastrzyku . Jak ostatnio byłam z plamieniem to lekarze nie wiedzieli skąd to ...moja doktor powiedziała,że po zastrzyku może się tak zdarzyć
 
Po zastrzyku jesteś bardziej podatna na wszelkie mikro urazy więc jak najbardziej mogłaś coś uszkodzić.
Sam w sobie jako taki plamień nie wywołuje
 
Ilekroć się kłuje zawsze w tym miejscu mam ślad krwi ..raz mam raz nie . Jutro zadzwonię do doktor bo nie wiem co myśleć .wizytę mam 21 dopiero a to kawał czasu .dziękuję za tak szybką reakcję na mój post
 
To normalne, że przy zastrzyku może pojawić się troszkę krwi w miejscu wkłucia. Mi też się to zdarza.
Natomiast każde plamienie warto skonsultować z lekarzem dla swojego spokoju
 
Hej dziewczyny. Potrzebuje dobrego słowa i wsparcia. A więc . Straciłam 5 ciąż . Jedno dziecko zdrowe ,urodzone siłami natury . Dziś 16 tydzień i 2 dni . Biorę neoparine w brzuch oraz douphaston. Czy któraś z Was brała coś podobnego i również zauważyła plamienia przy podtarciu po siusianiu ?nie wiem co robić . Na razie się obserwuje . Boje się .. choć mam nadzieję..
Też brałam zastrzyki, i również cała ciążę miałam z plamieniami. Za każdym razem lądowałam w szpitalu zeby skontrolowac co sie dzieje z dusza na ramieniu, i na szczęście nic złego się nie stało. Rozumiem Twoje zamartwianie bo wiem co znaczy, obsesyjnie sprawdzałam papier do rozwiązania. Przyczyna nie znana i tak naprawdę może to być wszystko i nic. U mnie akurat doszło w 35+5 tyg do ablacji łożyska ale to podobno bez związku. Finalnie dużo ciaz kończy się dobrze mimo plamień. Także życzę Ci żeby wszystko było ok i te plamienia nie pojawiały się.😊
 
Ale ty masz plamienia czy kroplę krwi w miejscu zastrzyku?
Mam i ślad z krwi na brzuchu w miejscu ukłucia i jak się podetre po siusianiu to plamienie . Pisałam do swojej doktor ,czekam na odpowiedź. Jak byłam ostatnio z tym w szpitalu to nie wiedzieli skąd to się wzięło . A mój lekarz twierdzi ,że tak może się dziać po zastrzykach .muszę je brać ze względu na wcześniejsze poronienia,torbiel ,który mi pekl na początku ciąży oraz pojawiające się krwiaczki. Dam znać jak mój lekarz zadzwoni . Wizytę mam 21 lipca dopiero ..
 
reklama
Do góry