reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

PaulinaS98

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Styczeń 2022
Postów
67
Dziewczyny pierwszy raz spotykam się z czymś takim jak plamienie , dziś jest mój 14 dzień cyklu , ostatni okres 29.01 . Miałyście może podobny przypadek ? Dodam że stosunek był 10 i 11 dnia cyklu.
 
reklama
Dziewczyny pierwszy raz spotykam się z czymś takim jak plamienie , dziś jest mój 14 dzień cyklu , ostatni okres 29.01 . Miałyście może podobny przypadek ? Dodam że stosunek był 10 i 11 dnia cyklu.
To może być przez owulacje, a może jesteś już po owulacji i masz niski progesteron, a może jeszcze coś innego. Ja po poronieniu przy każdym nowym cyklu miałam plamienia od połowy cyklu, aż do okresu (progesteron był w normie, nie wiadomo skąd te plamienia). Najlepiej udać się do lekarza i sprawdzić co tam się dzieje.
 
Hej, ja również w tym cyklu zauwazylam niewielkie plamienie. Dosłownie kilka różowych kropel. Zastanawiam się czy to wskazuje na początek dni płodnych czy dzień owulacji.
 
Do góry