reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienie

Dołączył(a)
15 Maj 2024
Postów
13
dzien dobry, (ZDJECIE PLAMIENIA)
bardzo prosiłabym o szybki odzew.
moj ostatni cykl trwał 41 dni. okres trwał 7 dni i uprawiałam seks dzien po nim w prezerwatywie jednak mam obawy iż ona pękła oczywiscie bez wytrysku. 5 dni pozniej dostalam plamienia na poczatku szare potem mocno brunatne a teraz bardziej pomarańczowe/rozowe. cale plamienie trwa juz 5 dni czy to moze świadczyć o zapłodnieniu. Przy parciu z pochwy leci brazowy plyn. Zrobilam test 8 dni po stosunku wyszedl negatywny chociaz robilam go po południu Prosze pomocy
 
reklama
Ja nie chce nikogo straszyc ,ale moja mama miala tak na początku taka szyjki macicy docelowo drugi guzw Jamie macicy .zrob cytologie plynna z typowaniem hpv .badanie kosztuje 200zl a wiesz ze jestes zdrowa
 
reklama
Do góry