reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Planowane narodziny- dane do listy grudniowych mam

reklama
Ostatnio też tu zajrzałam z prośbą o dopisanie mnie do listy ale chyba mnie pominięto więc jeszcze raz proszę : termin mam na 9.12 , Niespodzianka o imieniu Julia lub Wojtek :) z góry dziękuję i pozdrawiam ;-)
 
witam. ja mam termin na 31.12 z OM i tego się trzymam.z USG jest ten wcześniejszy- już za tydz ale to za wcześnie,więc tym terminem się nie kieruję. Pod serduszkiem noszę synusia o imieniu Antoni:)
 
reklama
Witajcie , ja też chciałabym się wpisać, ale niestety z tym terminem to mam problem , z OM 22.12.2009 (mało prawdopodobne ) , z USG i moich wyliczeń ok.7.01.2010 r. Najprawdopodobniej synuś - imię-jeszcze myślimy ;-) Co proponujecie ?
 
Do góry