reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plany imiennicze - czyli wszytko o imionach

reklama
Ewa to moja ex tesciowa:p...ale własnie sobie uzmysłowiałm że nie tylko eks..bo mama mojego męża tez Ewa:D buhaha...
 
][/B]


navaspace Selena piękne imię. I jakie ładne znaczenie, bo Selena to po grecku księżyc. O jak żałuję, że pierwsza na nie wpadłaś. Czy mogłabym ewentualnie podkraść to imię dla mojego maleństwa jak się okaże dziewczynką? (wiem, że D się pewnie nie spodoba, ale zapytać zawsze mogę)

[FONT=&amp]Co do męskich mój też uparł się na Jasia i nic innego, a ja powiedziałam, że po moim trupie.[/FONT]


No pewnie :) nie mam wyłączności na to imię, i będzie Twojej córeczce na pewno pasować :)

Co do Juniora ja też się zgadzam, ale najgorsze, że mój mąż tak go nazywa przed wszystkimi, że już nawet moja mama pyta co u P.... Juniora? Obawiam się, że jak przyjdzie na świat i będę chciała go nazwać inaczej wszyscy stwierdzą że mu nie pasuje, bo już się przyzwyczaili :)

Ale ostatecznie to mój synek, moja sprawa. Negocjować musze tylko z mężem :cool:
 
Selena ładne imię zgadzam sie :) mojej siostrze podoba sie do chłopca Samuel;) u mnie zaszły zmiany z imieniem dla synusia. Marysia dla dzoewczynki zostaje ale mój Sławek powiedział ze nie moze być tak ze ja oba imiona wymyśliłam wiec dla synusia on wybierze no i wybrał Oliwiera. Mnie sie podoba i tez myślałam o tym imieniu wiec będzie Oliwier;) jak będzie dwóch chłopaków to Adam będzie tez ;) a ostatnio wymyślił ze jak bedą dwie dziewczynki to dla drugiej Matylda mu sie nie podoba bo to sztywne niemieckie imię ... Wiec mam nadzieje ze jednak będzie parka i zostanie Marysia i Oliwier ;)
 
Ja wczoraj mojemu powiedziałam, ze jak tak bardzo chce Adasia to niech syn będzie Adaś. Nie będę się dochodzić, bo nie ma sensu jak mu zależy to niech będzie. Zawsze mógł wymyślić coś gorszego :-).
Jak będzie dziewczynka coraz częściej myślę o Zuzi :-). Chyba, ze po babciach Maria Halina, ale nie wiem.
 
novaspace to Ty zacznij mówić do maleństwa inaczej, jakimś wymyślonym przez siebie imieniem. Niech też się przyzwyczajają. :-p
[FONT=&quot]Natalie mnie się bardzo Matylda podoba i brałam pod uwagę to imię, ale koleżanka ma już córkę Matyldę, więc odpadło z automatu.[/FONT]
 
Ostatnio mój mąż zaczął mówić na mój brzuch ELA. Wszystkie Ele które znam są fajne, ale ja nie wiem czy bym chciała, żeby moja córka tak miała na imię :baffled: Wczoraj nawet przedstawił mi różne sposoby wołania swojej Eluni :-p
Oj czarno to widzę...
 
My na razie zwracaliśmy się do brzucha "fasolka" teraz zmieniliśmy na "brzoskwinka" o imionach zaczniemy myśleć jak poznam płeć ale wiem że będzie ciężko bo mamy zupełnie inne typy.

Mi dla chłopca podobają się: Filip, Adam, Nikodem, Hubert, Mateusz, Łukasz
Dla dziewczynki: Amelia, Alicja i nie wiem co jeszcze, nie umiem dla dziewczynki wymyślić :/

Też mam mamę Ewę ale ja już po niej mam drugie takie imię ;)
 
reklama
Joanna_84 my też chyba poczekamy z tym imieniem aż będziemy znać płeć. Przynajmniej będzie o 50% kłótni mniej. ;-)
 
Do góry