reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plany imiennicze - czyli wszytko o imionach

reklama
Cynamonka mi się podoba jedno i drugie. Sama chciałam Liliannę, ale mój kręcił nosem, Zofia mi tez się podobała, ale brat mojego dał takie imię w listopadzie córci.
Jakbym miała wybierać to wybrałabym Liliankę, bo Zosiek ostatnio strasznie, ale to strasznie dużo, a po za tym Lila taka delikatna i piękna.
 
Ja zdecydowanie jestem za Lilianną:) sliczna mała LILLY :) Zofia jest ok- ale jak dla mnie tylko w pełnej wersji- Zosia juz mi nie lezy- wiadomo dlaczemu:p
 
Cynamonka dużo Zosiek jest teraz, Lilek chyba nie. Liluś mi się bardzo podoba :)

Ja ostatnio już alergicznie wręcz reaguję na imię Maja. Bardzo ładne imię, ale tyle ich będzie!!! Szok, ostatnio cały czas słyszę, że tu Maja, tam Maja, znajomy znajomego czeka na Maję, moja fryzjerka też wybrała to imię, kolegi siostra rodziła jakoś niedawno albo urodzi bo to majowa dziewczynka to tez Maja. No cholera!

Jak, któraś chce tak nazwać dziewczynkę to niech jeszcze raz się zastanowi ;) Nie chodzi o to, że to imię nie jest ładne, bo jest prześliczne (chociaż nawet jak by mi się strasznie nie podobało, to mam nadzieję, że żadna matka nie będzie się kierowała upodobaniami jakiejś obcej kobiety ;) ), ale strasznie ich duużo!

Ja jestem Ania i na to imię też była straszna moda. W podstawówce w klasie miałam jeszcze trzy... Masakra
Bardzo lubię swoje imię i w sumie mi się podoba. Teraz np. w szkole podstawowej, w której pracuję uczy się 120 uczniów i jest tam tylko jedna Ania, za to po kilka Julek, Majek, Lenek, Olków, Antków...
Strasznie dla mojego dziecka podobałoby mi się imię, które sama noszę, ale jakoś tak nieco idiotycznie. Szukaliśmy więc, czegoś w podobie. Znalazłam Anielę, ale mężowi się nie podobało. Potem jakoś wspólnie siedząc przed kompem wpadliśmy na Annikę i spodobało nam się wspólnie od razu. I dobrze, że dziewczyna jest, chociaż już jedno mamy z głowy ;)

Kamcia, oczywiście, że do Kamili można "sia" - Kamisia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mi podoba się i Liliana i Zosia:)
Generalnie podoba mi się większość imion..no oprócz Andżelika, czy Angelika.. no nie zniese;p
 
reklama
bosmanka już myślałam, że żadna z was tak nie odmieni hehe W pracy jedna dziewczyna mówiła do mnie Kamisia, a tak na co dzień mówią mi po prostu Kami.
Ja bardzo nie lubię imion Angelika i Nicola- jak dla mnie są fuuj. Tomek chciał dać córce imię Zofia, ale moja kuzynka ma Zosię i powiem szczerze, że ta Zosia urodę odziedziczyła po tacie i jest bardzo brzydka ;p Jak słyszę imię Zosia to od razu mam ją przed oczami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry