reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka z USG prenatalnego 13 tydzien

xyz333

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Maj 2019
Postów
144
Dziewczyny byłam osttanio na badaniu USG prenatalnym trwało bardzo długo lekarz jest super doświadczony słyszałam że podawał poprawnie płeć w 13-14 tygodniu ciąży już. Powiedział mi że na 90 procent dziewczynka patrząc na wyrostek płciowy. Czy u was taka diagnoza z USG genetycznego się sprawdziła co do płci? Chodzi mi przede wszystkim o rozpoznawanie płci właśnie z wyrostka płciowego czy to naprawdę się sprawdza czy szanse są 50/50. Jak było u was jestem bardzo ciekawa :)
 
reklama
Nie wiem na co patrzył lekarz, ale mi się sprawdziła płeć. USG w 12 TC ciąży.
 
Dziewczyny byłam osttanio na badaniu USG prenatalnym trwało bardzo długo lekarz jest super doświadczony słyszałam że podawał poprawnie płeć w 13-14 tygodniu ciąży już. Powiedział mi że na 90 procent dziewczynka patrząc na wyrostek płciowy. Czy u was taka diagnoza z USG genetycznego się sprawdziła co do płci? Chodzi mi przede wszystkim o rozpoznawanie płci właśnie z wyrostka płciowego czy to naprawdę się sprawdza czy szanse są 50/50. Jak było u was jestem bardzo ciekawa :)
U mnie na prenatalnym w końcówce 13tc też było że na 90%dziewczynka. Później potwierdzone.
 
Dziewczyny byłam osttanio na badaniu USG prenatalnym trwało bardzo długo lekarz jest super doświadczony słyszałam że podawał poprawnie płeć w 13-14 tygodniu ciąży już. Powiedział mi że na 90 procent dziewczynka patrząc na wyrostek płciowy. Czy u was taka diagnoza z USG genetycznego się sprawdziła co do płci? Chodzi mi przede wszystkim o rozpoznawanie płci właśnie z wyrostka płciowego czy to naprawdę się sprawdza czy szanse są 50/50. Jak było u was jestem bardzo ciekawa :)

U mnie potwierdziła się płeć tak jak lekarz mówił na prentalnych ze dziewczynka i urodziła się dziewczynka :))
 
Teoria z wyrostkiem płciowym jest bardzo wiarygodna i im wyższa ciąża (13t+) tym bardziej prawdopodobna.
Wyrostek męski rozpoznawalny jest dużo szybciej, bo nie ma szansy żeby opadł, a wyrostek żeński w 30% podnosi się po 13tc i staje się chłopcem.

Popatrz sobie nawet na fb na stronach anglojęzycznych o nub theroy :)
 
reklama
Do góry