reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PŁEĆ DZIECKA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Rybcia ułatwiasz nam zadanie! A tak musiałybyśmy się pobawić w detektywów ;)
 
Magdalena25 może i ułatwiam wam ten zakład ale miesiąc wcześniej czyli w Listopadzie mówiono mi że to będzie chłopiec.Więc można się zakładać.Co Rybcia] chowa w brzuszku. :):):)
 
Rybciu a to masz zagadkę
u mnie mówili za kazdym razem ze są podejrzenia co do dziewczynki ale nie byli pewni
 
rybcia - o ile pamietam to mamy dokladnie tak samo z gta plcia - mi tez najpier wmawiali ze to chlopiec a potem sie okazalo ze to dziewczynka niby; wiec tez na 100% nie jestem pewna ze to bedzie dziewczynka - dlatego mowie dzidzia (bezplciowo) i nie kupuje nic specyficznego kolorystycznie :) zobaczymy po porodzie jaka jest prawda ;D
 
Tak Idziu pamiętam że Ty też nie jesteś pewna co do płci dzidzi.Ja teraz jak kupuje coś dla szkraba to nie patrze na kolorystyke.Najwyżej chłopiec będzie chodził w różowym.
 
ja tez nie kupowałam kolorystycznie ubranek
przeciez nie jest powiedziane ze dziewczynka ma chodzic tylko w rózowym
ja nie specjalnie przepadam za tym kolorem
bardzo lubie niebieski :D
 
a własnie jak to się liczy ja mam 26 lat a mój mąż28 i chciałabym miec dziewczynke ,już mamy chłopca miałam wtedy 21 lat a mąż23?
 
reklama
a jak to się liczy ja mam 26 lat a mój mąż 28 lat i bardzo chciałabym miec dziewczynke ,mamy już chłopca ma 5 lat a więc wtedy mieliśmy ja 21 lat a mąż 23 jestem bardzo ciekawa
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry