reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona:)

Moj bąbelek to również synuś i będzie Roger

Dziewczyny nie przejmujcie się ze nie wszystkim podobaja sie wybrane przez Was imiona dla maleństw , zawsze tak jest .
My to przerabialiśmy jak wybraliśmy imię dla córki , a teraz mam to w nosie i tyle, wcale się nie przejmuje głupim gadaniem , tylko wkurza mnie fakt ze jak ktoś z rodziny czy znajomych wybrał imie to nic nie powiedziałam ,bo nie chciałam nikomu robić przykrości ( zreszta nie naleze do osob ktore wtykaja nos w nie swoje sprawy ). A niektorzy to maja juz takie niewyparzone te gemby ze wrrr . Powiem tak przyzwyczają się :) A imię ma się podobać rodzicom no chyba ze kiedys nam te nasze dzieciaczki wypomną jakie wybralismy dla nich imie ale zawsze moga sobie zmienić :)

Pozdrawiam
 
reklama
no pewnie, że nigdy się wszystkim nie dogodzi
my mieliśmy wybrane imię dla syneczka, a teraz, kiedy stwierdzono dziewczynkę to ni możemy się dogadać- co do imion żeńskich mamy całkowicie odmienne gusta. No cóż... na razie czekamy z wyborem, skoro tak naprawdę nie wiadomo, czy będzie synek, czy córeczka ;)
 
Ja od początku myślałam,że synek, ale po jakimś czasie przestraszyłam się,ze jak tak synka się nastawiam, a będzie córka, to będzie rozczarowanie, więc przestałam kombinować. Ale pierwsza myśl prawidłowa:)
 
Ale macie fajnie, że juz znacie płeć. Ja musze czekać na potwierdzenie do 10 grudnia.
A dla dziewczynki póki co wymysliłam imię Iga :-)
Dla chłopaka ciężko :)
 
Dziewczyny nie przejmujcie się ze nie wszystkim podobaja sie wybrane przez Was imiona dla maleństw , zawsze tak jest .
My to przerabialiśmy jak wybraliśmy imię dla córki , a teraz mam to w nosie i tyle, wcale się nie przejmuje głupim gadaniem , tylko wkurza mnie fakt ze jak ktoś z rodziny czy znajomych wybrał imie to nic nie powiedziałam ,bo nie chciałam nikomu robić przykrości ( zreszta nie naleze do osob ktore wtykaja nos w nie swoje sprawy ). A niektorzy to maja juz takie niewyparzone te gemby ze wrrr . Powiem tak przyzwyczają się :) A imię ma się podobać rodzicom no chyba ze kiedys nam te nasze dzieciaczki wypomną jakie wybralismy dla nich imie ale zawsze moga sobie zmienić :)

Pozdrawiam

Zgadzam się w zupełności. Imię ma się podobać rodzicom, a nie dziadkom, ciotkom i innym. Juz przerabiałam temat wtrącania się w wybór imienia przy pierwszym dziecku i teraz... do końca tajemnica. Dowiedzą się się jak zarejestrujemy w USC. Podobnie z płcią...chociaż wiemy już, że raczej chłopiec, to też trzymamy język za zębami.
 
ja np. wiem, że moim rodzicom bardziej podobałyby się inne imiona szczególnie dla dziewczynki,ale zawsze mi mówią, że to nasze dziecko i nam mają się podobać,po za tym imiona tak naprawdę wybraliśmy je już dawno temu więc moi rodzice mieli czas żeby się przyzwyczaić jakie imiona będa miały ich wnuki:)co do teściów-to odkąd jestem w ciąży ani razu nie zapytali o imię-chciaż wydaje mi się, że mój mąż kiedyś w jakiejś rozmowie napomknął-przypuszczam, że nie będą zachwyceni-ale trudno-jakoś przeżyją:)Kika miesięcy temu(już byłam w ciąży)moja teściowa na jakiś imieninach powiedziała, że ich starszy syn(brat męża) z synową to wszystko z nimi konsultują i imię dla córeczki też omawiali z nimi-i ona się na jakieś tam kategorycznie nie zgodziła...no cóż nie wiem czy to była jakaś uwaga do nas(może jestem trochę przewrażliwiona)ale jakoś nie wyobrażam sobie,że mówimy komuś jak będzie się nazywać nasze dziecko,a on mi mówi,że się nie zgadza-rozumiem, że ktoś może powiedziec, że jemu sie nie podoba,ale, ze się nie zgadza?To nasze dziecko i to my wybieramy imię.Zresztą czy tak naprawdę byłoby dobrze gdyby wszystkim podobały się te same imiona?zobaczcie jaki nudny by był świat gdyby wszyscy chłopcy i wszystkie dziewczynki nazywały się tak samo:)
 
reklama
Do góry