reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

ja czekałam prawie 10 lat:)może być róż:))))
jak pomysle o tych spineczkach,kokardkach,sukieneczkach,bucikach i torebeczkach to już chce!chcę!
nie wierzyłam że uda mi sie baba,nie marzyłam nawet,zawsze myslałam aby zdrowe:)

Dużo sie mówi ,że dziewczynki sa teraz gorsze niż chłopcy,mam nadzieję wychowam ja mądrze i pomoga mi w tym jej starsi bracia:)

ja mam tak samo- po 11 latach zdecydowalismy się na rodzeństwo - bo nie mogłam patrzeć tym zazdrosnym wzrokiem na mamusie z córkami- mam nadzieję, że za jakiś czas też zabiorę swoją córke na takie wspólne zakupy czy ciacho "na mieście":)))
 
reklama
Mnie we wszystkich mozliwych testach wychodzi ze dziewucha, a ostatnio zastanawiam sie czy to dobrze, przy moim uwielbieniu zakupow, przy dziewczynkach latwiej jest sie rozpedzic, te sukienki, gumeczki, spineczki, moj maz juz drzy :D
 
Mnie sie zgadza ;) ja sprawdzalam zanim potwierdzil lekarz ze bedzie dziewczynka, bo mialam tak silne przeczucia ze ciezko bylo mi uwierzyc ze moge byc az tak pewna no i to mnie jeszcze utwierdzilo bardziej, jak by lekarz powiedzial ze chlopiec to bardzo bym sie zdziwila ;)
 
A ja po prostu nie mogłam sobie wyobrazić, że może być tam dziewczynka:) Jak zaczęłam czuć pierwsze smyrgania, jakieś nieśmiałe ruchy nie pasowało mi w ogóle jak pomyślałam, że może nie być tam chłopca;)
 
Ja już gdzieś pisałam, że u mnie wszystkie chińskie kalendarze wskazywały na dziewczynkę, nawet suwaczek od początku zrobiłam sobie różowy :-) Z synkiem też mi się sprawdziło. Najlepsze jest to, że o ile przy synku wszystkie miesiące były różowe a sierpień (miesiąc poczęcia) niebieski, o tyle tym razem dookoła miesiąca maja jest całkiem niebiesko :-)
 
u mnie według Chińczyków winien być syn i na syna działania były, ale na połówkowym lekarz powiedział, że widzi babeczke wiec u mnie chinczycy i teoria XY YX zawiodła hehehe
 
reklama
ja myślałam że będzie chłopak ,a jest córcia .teraz już się ciesze ,ale i tak kiedyś będę walczyć o małego siusiaka:-p
 
Do góry